• Informacje na temat:

  jury must be the music 3 edycja

Artykuły na temat: jury must be the music 3 edycja
 • "Must Be The Music" wcześniej

  Piąta edycja programu rozrywkowego "Tylko muzyka. Must be the Music" wystartuje w Polsacie już w ostatnią niedzielę lutego - dotychczas wiosenne edycje programu zaczynały się w marcu.

 • "Mam talent", "The Voice of Poland", "Must Be The Music" na start. Co, gdzie, kiedy?

  Szulim . "Must Be The Music" - Polsat, niedziela, godz. 20:05 Najbardziej stabilny program z wszystkich talent-shows - zobaczymy już dziesiątą edycję! W przeciwieństwie do konkurencji w całej historii(...) jest też duet prowadzących: Maciej Rock i Paulina Sykut-Jeżyna. Organizatorzy chwalą się, że przez pięć lat w przesłuchaniach udział wzięło ponad 50 tysięcy osób. Wszystko o "Must Be The Music...

 • "Must Be The Music": Łzy nie pomogły

  Tym razem łzy wzruszenia nie pomogły - jurorów "Must Be The Music" nie przekonała historia Katarzyny Antosz, która za pośrednictwem programu chciała dotrzeć do biologicznego ojca. Kto za to zasłużył na pochwały?

 • "Must be the Music" najpopularniejsze

  Wbrew przypuszczeniom to nie "X Factor" jest najpopularniejszym programem muzycznym emitowanym w weekend w polskiej telewizji lecz show Polsatu "Tylko muzyka. Must be the Music".

 • Zaskoczenie w "Must be the music"

  Nazywa się Michał Kuczyński i do programu "Tylko muzyka. Must be the music" przyjechał z Gdańska. Jurorów i publiczność w studiu zdobył już po niespełna minucie swojego występu. Zobaczcie go w niedzielę, 11 marca, w drugim odcinku muzycznego show.

 • "Must Be The Music": Kto wygra dziewiątą edycję show Polsatu?

  W finale dziewiątej edycji "Must Be The Music" (niedziela, 24 maja) dominuje młodzież, dając mocny argument producentom show, którzy podkreślają, że pomagają w starcie do wielkiej kariery. Na(...) Nina Karpińska . "Jestem oczarowany. Chciałbym, żebyś ten program wygrała" - taką deklarację złożył w półfinale Piotr Rogucki. 15-latka z Warszawy w "Must Be The Music" wykonała własne utwory "Run...

 • "Must Be The Music": Klaudia Wieczorek nie mogła powstrzymać łez

  Sprawdźcie wyniki ostatniego odcinka castingowego siódmej edycji "Must Be The Music".

 • "Must Be The Music 6": The best of Ela Zapendowska

  ..."Bardzo ładnie zaaranżowane chórki, nie wlokły się jak smród" - to tylko jeden z wielu tekstów rzuconych przez Elżbietę Zapendowską podczas trwania szóstej edycji "Must Be The Music".

 • Oto bohaterowie 11. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Telewizja Polsat ogłosiła pełną listę uczestników programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Będzie to już 11. edycja tego popularnego show. Wszyscy biorący w nim udział będą musieli wykazać się zdolnościami aktorskimi i wokalnymi.

 • "Must Be The Music": Klaudia Wieczorek nie mogła powstrzymać łez

  Sprawdźcie wyniki ostatniego odcinka castingowego siódmej edycji "Must Be The Music".