• Informacje na temat:

  jury postanowiło

Artykuły na temat: jury postanowiło
 • Po ostatnim odcinku "Top Model" w mediach społecznościowych zawrzało! Fani nie zgadzają się bowiem z werdyktem jury.

 • Uczestnik "Must Be The Music" wyszedł w trakcie ocen jury! (wideo)

  W programie "Tylko Muzyka. Must Be The Music" nieraz zdarzało się, że uczestnicy źle znosili krytykę i obrażali się na jurorów. Jednak takiej sytuacji jeszcze nie było! Zobaczcie nasze wideo. Tego nie pokazali w telewizji.

 • Schejbal w jury... programu muzycznego!

  Aktorki Magdalena Schejbal i Katarzyna Kwiatkowska oraz dyrektor programowy Eska TV - Igor Nurczyński - zasiądą w jury programu muzycznego "Kilerskie Karaoke".

 • Nagroda im. Krzysztofa Mętraka: Laureaci 2015

  Jury XIX Konkursu o Nagrodę im. Krzysztofa Mętraka przyznało swe doroczne nagrody dla wyróżniających się młodych krytyków filmowych. Grand Prix otrzymała Anka Herbut, a II nagrodę - Piotr Mirski, współpracujący z naszym serwisem Film. Gratulujemy!

 • Doda w jury "Idola"?

  ...najbardziej wyrazistym członkiem jury programu "Tylko nas dwoje". W pierwszych edycjach "Idola" emocji widzom dostarczał bezczelny i kontrowersyjny Kuba Wojewódzki. Gdy w czwartej edycji został zastąpiony...

 • Edyta Górniak o swoim "romansie" z Baronem

  Edyta Górniak na swoim profilu na Facebooku postanowiła skomentować doniesienia plotkarskich mediów w sprawie domniemanego romansu z Baronem, gitarzystą grupy Afromental i kolegą z jury "The Voice of Poland".

 • Basia Kurdej-Szatan w ogniu krytyki! Show z jej udziałem jest ustawione?

  Najnowsza edycja „Tańca z Gwiazdami” jeszcze dobrze się nie rozpoczęła, a w sieci już wybuchł pierwszy skandal. Basia Kurdej-Sztana (34 l.) została skrytykowana przez znanego tancerza, który stwierdził, że jury faworyzuje aktorkę i niesprawiedliwie ocenia uczestników!

 • Anna Wyszkoni i Jan Kliment w stadninie

  Najwyżej oceniana przez jury para "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", Anna Wszykoni i Jan Kliment postanowili nieco odpocząć i zamiast kolejnego treningu, wybrali się do stadniny koni.

 • Adrian Berkowicz w "Rolnik szuka żony": Marzę o dzieciach

  Pojawienie się Adriana (29 l.) w programie "Rolnik szuka żony" wywołało spore poruszenie. Geodeta z Jury Krakowsko-Częstochowskiej, uprawiający kapustę, hodujący chryzantemy oraz interesujący się fotografią, szukał miłości na całe życie. I chyba udało mu się ją znaleźć. "Rewii" opowiada, jak wyobraża sobie przyszłość z Iloną i do czego udało mu się ją namówić.

 • "The Voice Of Poland": Edyta Górniak zaatakowała Korę!

  Słowa Edyty Górniak wprawiły w konsternację pozostałych członków jury programu "The Voice Of Poland". Wokalistka publicznie zakwestionowała umiejętności Kory.

Zdjęcia na temat: jury postanowiło
Wideo na temat: jury postanowiło
 • Uczestnik obraził się na jury "Must be the Music" i wyszedł ze studia!

  Jeden z uczestników "Must be the music" był tak oburzony krytyką Piotra Roguckiego, że postanowił opuścił scenę. Co takiego powiedział mu juror?

 • Kasia Markiewicz z "The Voice of Poland": Należy mnie spalić

  Uczestniczka programu „The Voice of Poland" Kasia Markiewicz podczas przesłuchań przed jurorami zaśpiewała utwór „Dreamer" Ozzy'ego Osbourne'a. Jury od razu wyczuło przeszywający smutek w śpiewie Kasi. Justyna Steczkowska jako jedyna zaprosiła uczestniczkę do swojej drużyny zapewniając, że nauczy ją śpiewać jeszcze lepiej. Podczas rozmowy Kasia wyznała, że zmaga się ciężką chorobą, wykorzystała