• Informacje na temat:

  jury voice of poland 2013

Artykuły na temat: jury voice of poland 2013
 • Różowowłosa petarda. Kim jest Marta Gałuszewska, zwyciężczyni "The Voice of Poland"?

  Charakterystyczny wokal, nieschodzący z twarzy uśmiech i różowe włosy – tymi atrybutami podbiła serca oglądających "The Voice of Poland". Jak zaczynała Marta Gałuszewska?

 • Ian Rooth z "The Voice of Poland" w międzynarodowym boysbandzie!

  ...się w pierwszej edycji "The Voice of Poland" - w muzycznym show TVP2 trafił do drużyny Andrzeja Piasecznego. W odcinkach na żywo Ian ostatecznie odpadł po przegranej z Rafałem Brzozowskim. "Masz(...) międzynarodowego konkursu muzycznego Aim2Fame i wyjechał na dwa miesiące do Hiszpanii. Tam pod okiem fachowców branży rozrywkowej razem z innymi uczestnikami szkolił śpiew i taniec. Każdego tygodnia jury programu...

 • "X Factor", "Must Be The Music" i "The Voice of Poland" na start: Wszystko już było?

  ...z powodów zdrowotnych Kora rezygnuje z udziału w "Must Be The Music". Pisano już nawet, że chorą na raka wokalistkę zastąpi Edyta Górniak (była w jury poprzedniej edycji "The Voice of Poland"). Ostatecznie(...) Afromental. Co ciekawe, zobowiązania związane z Afromental nie przeszkadzają jego kolegom z zespołu, Baronowi i Tomsonowi, w zasiadaniu w jury konkurencyjnego "The Voice of Poland". Łoza w "Must Be The...

 • Sylwester 2013: Telewizyjne starcie

  Kryzys już całkiem za nami? Ostatni dzień roku 2013 świętować będziemy "na bogato", bo plenerowe koncerty pokażą aż trzy ogólnopolskie telewizje.

 • Sylwester 2013: Telewizyjne starcie

  Kryzys już całkiem za nami? Ostatni dzień roku 2013 świętować będziemy "na bogato", bo plenerowe koncerty pokażą aż trzy ogólnopolskie telewizje.

 • Grechuta Festival 2013: Młodzi interpretują. Kto wygra?

  Na piątek, 11 października, zaplanowano konkurs na interpretacje utworów Marka Grechuty, który odbędzie się w ramach Grechuta Festival 2013. Wśród uczestników sporo nazwisk znanych z "talent shows".

 • Festiwal im. Anny German w Zielonej Górze. Piotr Tłustochowicz z nagrodą

  Znany z szóstej edycji "The Voice of Poland" Piotr Tłustochowicz otrzymał statuetkę "Tańczącej Eurydyki" podczas Międzynarodowego Festiwalu Talentów im. Anny German.

 • Patrycja Markowska: Moje pierwsze występy były strasznie nieudolne

  ..."Pod względem pierwszych występów nie mogę się równać z uczestnikami 'The Voice of Poland'" - mówi Patrycja Markowska. Swoje początki na scenie trenerka muzycznego show TVP2 określa jako wyjątkowo nieudolne. Twierdzi, że uczestnicy programu już jako nastolatkowie śpiewają jak zawodowi artyści.

 • Justyna Steczkowska: Zatoczyłam koło

  Wokalistka Justyna Steczkowska nie ukrywa, że przyjęła propozycję powrotu do "The Voice of Poland" z miłości do telewizyjnej Dwójki, dzięki której sama stała się znana. W tym roku mija 20 lat od jej zwycięstwa w "Szansie na sukces".

 • Ian Rooth (West Avenue): Zastąpić One Direction!

  Znany z "The Voice of Poland" polski wokalista i tancerz Ian Rooth znalazł się wśród zwycięzców międzynarodowego konkursu i razem z nimi wszedł w skład nowego boysbandu West Avenue. Grupa chciałaby zająć na muzycznej scenie miejsce zespołu One Direction, który w 2016 roku robi sobie przerwę.