• Informacje na temat:

  justin bieber 50

Artykuły na temat: justin bieber 50
 • Justin Bieber "Changes": Zbyt święty Walenty

  Nie miliony a miliardy. Z obiecującego, złotego dziecka i nadziei popu przerodził się w pełnoprawną gwiazdę i jednego z najważniejszych współczesnych artystów. Justin Bieber - inny, bardziej dojrzały i… przebojowy w swojej monotonii.

 • Justin Bieber i Chance The Rapper w duecie. Zobacz teledysk "Holy"

  ...25 mln odsłon w trzy dni - takim wynikiem może pochwalić się Justin Bieber z nowym teledyskiem "Holy". W singlu kanadyjskiego wokalistę wspiera raper Chance The Rapper.

 • Justin Bieber "często płacze". Powód?

  Kanadyjski gwiazdor pop Justin Bieber jest zdruzgotany ujawnieniem filmów, na których młody piosenkarz opowiada rasistowskie dowcipy.

 • Justin Bieber rozczarował Paris Hilton

  Justin Bieber posadził sobie Paris Hilton na kolanach. Zanosiło się na gorącą noc. Ale nic z tego.

 • Przebój Roku RMF: Pojedynek na miliardy (Justin Bieber vs Ellie Goulding)

  Utwór "Let Me Love You" to nie jest jedyny utwór walczący w plebiscycie Przebój Roku RMF 2016, w którym śpiewa Justin Bieber. W zestawieniu znalazł się również przebój "Love Yourself". Tym razem Kanadyjczyka zestawiamy z brytyjską piosenkarką Ellie Goulding.

 • Justin Bieber w liczbach

  ...25 marca zaśpiewa w Polsce - konkretnie w Łodzi - kanadyjski gwiazdor Justin Bieber. Jeśli wciąż nie wiecie, kto to taki, nic straconego. Niech przemówią liczby!

 • Justin Bieber wypuszczony z aresztu

  Po zapłaceniu kaucji w wysokości 2,5 tys. dolarów Justin Bieber po kilku godzinach opuścił areszt w Miami, do którego trafił po zatrzymaniu za prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu i narkotyków.

 • 50 twarzy Justina Biebera

  Amerykański gwiazdor Justin Bieber wyznał w programie telewizyjnym, że producenci filmu "50 twarzy Greya" zaproponowali mu tytułową rolę. Ulubieniec nastolatek twierdzi, że jego młodzieńczy wygląd nie przeszkodzi mu wcielić się w postać biznesmena.

 • Justin Bieber: Walentynki w sądzie

  Na 14 lutego wyznaczono datę posiedzenia w sądzie, na którym mają oficjalnie zostać postawione zarzuty Justinowi Bieberowi.

 • Justin Bieber: Jest wyrok sądu!

  ...charytatywnej zajmującej się dziećmi 50 tysięcy dolarów. Ten ostatni warunek Justin Bieber już spełnił. Zobacz teledyski Justina Biebera na stronach INTERIA.PL!(...)Przypomnijmy, że w styczniu tego roku Justin Bieber został zatrzymany w Miami pod zarzutem prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwym, utrudnianie interwencji policji, wreszcie brak aktualnego prawa...

Wideo na temat: justin bieber 50
 • Justin Bieber brzydzi się Charliego Sheena?

  We wtorek (17.11) Justin Bieber (21 l.) i Charlie Sheen (50 l.) byli gośćmi programu "Today" w telewizji NBC. Od rana krążyły informacje o tym, że aktor jest nosicielem wirusa HIV i wyzna to w wywiadzie dla tej stacji. Kiedy muzyk się o tym dowiedział, zażyczył sobie, że chce mieć garderobę jak najdalej od Charliego. Bieber pod żadnym pozorem nie chciał mieć styczności z Sheenem. Czy wokalista

 • Kelly Osbourne: Zrobiłam sobie cycki

  Marcin Cejrowski, reporter programu "Studio Weekend", spotkał się z Kelly Osbourne, córką jednego z najsłynniejszych rockmanów świata, przy okazji jej wizyty w Polsce. 29-latka udzieliła dziennikarzowi wywiadu, w którym wyznała m.in., że czuje się u nas niesamowicie, jak sam Justin Bieber. Przyznała także, że poddała się operacji plastycznej: "Oczywiście, zrobiłam sobie cycki! (śmiech