• Informacje na temat:

  justin bieber aresztowany

Artykuły na temat: justin bieber aresztowany
 • Donald Trump interweniuje w sprawie ASAP Rocky'ego. Justin Bieber ripostuje

  Donald Trump stwierdził, że Biały Dom zrobi wszystko, co w jego mocy, aby ASAP Rocky wyszedł na wolność ze szwedzkiego więzienia. Raper trafił tam w związku z zarzutami o pobicie i czeka obecnie na dalsze kroki tamtejszego wymiaru sprawiedliwości. Oświadczenie Trumpa w sprawie wykorzystał Justin Bieber i zaatakował prezydenta USA.

 • Justin Bieber wypuszczony z aresztu

  Po zapłaceniu kaucji w wysokości 2,5 tys. dolarów Justin Bieber po kilku godzinach opuścił areszt w Miami, do którego trafił po zatrzymaniu za prowadzeniu samochodu pod wpływem alkoholu i narkotyków.

 • Justin Bieber: Walentynki w sądzie

  Na 14 lutego wyznaczono datę posiedzenia w sądzie, na którym mają oficjalnie zostać postawione zarzuty Justinowi Bieberowi.

 • "Twardziel" Justin Bieber płakał w więzieniu?

  Zagraniczne media informują o kolejnych szczegółach aresztowania gwiazdora pop Justina Biebera.

 • Justin Bieber aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu i narkotyków (aktualizacja)

  Kanadyjski wokalista Justin Bieber w czwartek (23 stycznia) nad ranem został aresztowany przez policję w Miami za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu i narkotyków.

 • Ile Justin Bieber wydaje na narkotyki?

  Osoba z otoczenia kanadyjskiego piosenkarza Justina Biebera ujawnia szczegóły uzależnienia młodego gwiazdora od narkotyków i leków psychotropowych.

 • Justin Bieber atakuje krytyków

  ...​W jednym z wywiadów Justin Bieber zarzucił hipokryzję krytykom, którzy negatywnie wypowiadają się o jego zachowaniu. Kanadyjczyk uważa, że ma prawo popełniać błędy w trakcie dojrzewania.

 • Justin Bieber z zarzutami!

  Justin Bieber znów ma kłopoty z prawem. Czy kanadyjski gwiazdor wyląduje w więzieniu?

 • Policja przeszukała dom Justina Biebera

  Policyjni detektywi przeszukali we wtorek (14 stycznia) dom gwiazdora muzyki pop Justina Biebera, niedaleko Los Angeles, szukając dowodów jego ewentualnego udziału w akcie wandalizmu. Aresztowano jedną osobę pod zarzutem posiadania kokainy.

 • Justin Bieber: Jest wyrok sądu!

  Przypomnijmy, że w styczniu tego roku Justin Bieber został zatrzymany w Miami pod zarzutem prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwym, utrudnianie interwencji policji, wreszcie brak aktualnego prawa jazdy. Gwiazdora pop aresztowano w trakcie nielegalnych wyścigów samochodowych na ulicach Miami. Justin Bieber nie przyznał się do winy. Proces w sprawie miał zacząć się jeszcze w lecie, ale za sprawą...

Wideo na temat: justin bieber aresztowany
 • Justin Bieber aresztowany: Tłumy fanek przed aresztem!

  "Kochamy cię, Justin! Nie daj się" - krzyczeli fani, pozdrawiający wychodzącego z aresztu Justina Biebera. Gwiazdor został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu. W sądzie usłyszał ponadto zarzut prowadzenia samochodu pod wpływem narkotyków, stawiania oporu policjantom oraz braku ważnego prawa jazdy. (CNN Newsource/x-news)

 • Honey broni Justina Biebera. "Wszystkie media na nim żerują"

  Justin Bieber (19 l.) został aresztowany za prowadzenie samochodu pod wpływem środków odurzających (wypił kilka drinków, palił marihuanę i zażył środek antydepresyjny Xanax), przekroczenie prędkości, stawianie oporu podczas zatrzymania oraz jazdę bez ważnego dokumentu. Gosposia gwiazdora alarmuje, że ilość alkoholu, marihuany i leków jest w życiu gwiazdora poza kontrolą, a same narkotyki

 • Policja znalazła narkotyki w domu Biebera!

  Wizyta policji w domu Justina Biebera przyniosła nieoczekiwane skutki. Funkcjonariusze pojawili się w rezydencji piosenkarza w celu zdobycia nagrań z monitoringu, które mogłyby pomóc w prowadzonym śledztwie - kilka dni wcześniej dom sąsiadów Biebera został obrzucony jajkami. Mężczyzna, który złożył doniesienie twierdzi, że to Justin Bieber rzucał w jego dom. W trakcie wizyty w posiadłości przy