• Informacje na temat:

  justin bieber gra w gre

Artykuły na temat: justin bieber gra w gre
 • Justin Bieber pokazał zdjęcie z dzieciństwa

  Justin Bieber opublikował na Instagramie swoje zdjęcie z dzieciństwa, gdy świat jeszcze o nim nie wiedział.

 • Justin Bieber śpiewa piosenki Taylor Swift

  Już raz przyłapano go na nuceniu "Teardrops on My Guitar", tym razem na Snapchacie pojawiło się nagranie Justina Biebera, który gra na gitarze i śpiewa "I Knew You Were Trouble".

 • Justin Bieber w Krakowie: Ściana deszczu i inne efekty

  ...11 listopada w Tauron Arenie Kraków wystąpi Justin Bieber. Koncertowi idola młodzieży towarzyszyć będzie imponująca oprawa wizualno-dźwiękowa.

 • Justin Bieber w szpitalu!

  Ulubieniec nastolatek, kanadyjski wokalista Justin Bieber trafił do szpitala na skutek problemów z oddychaniem.

 • Justin Bieber w Krakowie: Justin śpiewa, tańczy i uczy się polskiego (relacja, zdjęcia)

  Koncert Justina Biebera w krakowskiej Tauron Arenie miał być spektakularnym widowiskiem muzyczno-tanecznym i trzeba przyznać, że zapowiedzi miały pokrycie w rzeczywistości. Spodziewano się gigantycznej wrzawy ze strony polskich fanek i fanów, i tak też się stało. Obyło się natomiast bez dziwnych zachowań scenicznych gwiazdy wieczoru, chociaż publika na nudę raczej narzekać nie mogła.

 • Ile Justin Bieber zarobił na światowej trasie "Purpose World Tour"?

  Podsumowano światową trasę koncertową Justina Biebera promującą jego album "Purpose". Kanadyjski wokalistka na sprzedaży biletów zarobił 250 milionów dolarów.

 • Justin Bieber wyśmiany przez satyryków

  W programie "Saturday Night Live" sparodiowano reklamę bielizny z Justinem Bieberem w roli głównej.

 • Justin Bieber "wymiata" na perkusji

  Prawie milion odtworzeń w ciągu niespełna doby zebrało wideo z perkusyjną potyczką między Justinem Bieberem a Questlove z The Roots w telewizyjnym programie Jimmy'ego Fallona.

 • Justin Bieber zaczyna gwiazdorzyć?

  ...również młodzi fani wokalisty, którzy zapłacili fortunę za spotkanie z Justinem Bieberem przed koncertem w ramach specjalnych biletów "Meet & Greet". "Czekaliśmy trzy godziny, by zobaczyć go przez 10(...)Tabloid "The Sun" dotarł do prawdziwych przyczyn opóźnienia koncertu kanadyjskiego piosenkarza Justina Biebera w londyńskiej O2 Arena. Mogą one mocno zdenerwować już zdegustowanych fanów wokalisty...

 • Justin Bieber: Seks, przemoc i kradzież w klipie "What Do You Mean?"

  Justin Bieber w nowym teledysku gra rolę złodzieja i oszusta, który dla realizacji celu da się nawet pobić. U boku gwiazdora wystąpili John Leguizamo (m.in. znany z filmów "Szef", "Zdarzenie" oraz(...) w sieci przy okazji premierowego wykonania "What Do You Mean?" w trakcie MTV VMA 2015. Justin Bieber tak bardzo przeżywał występ, że aż popłakał się na scenie. Nowy singel zapowiada czwarty album...