• Informacje na temat:

  justin bieber - one time

Artykuły na temat: justin bieber - one time
 • Justin Bieber odnowił przysięgę małżeńską z Hailey Baldwin. Wyciekły zdjęcia z ceremonii

  Rok po pierwszym ślubie kanadyjski wokalista Justin Bieber odnowił przysięgę małżeńską z Hailey Baldwin.

 • Justin Bieber żegna się z fanami. Chce naprawić problemy osobiste

  Kanadyjski wokalista Justin Bieber ogłosił, że zawiesza karierę, by zająć się swoimi prywatnymi sprawami.

 • Justin Bieber śpiewa piosenki Taylor Swift

  Już raz przyłapano go na nuceniu "Teardrops on My Guitar", tym razem na Snapchacie pojawiło się nagranie Justina Biebera, który gra na gitarze i śpiewa "I Knew You Were Trouble".

 • 10 ciekawostek na rozgrzewkę przed koncertem Justina Biebera w Polsce

  ...11 listopada w hali Tauron Arena Kraków wystąpi Justin Bieber. W ramach przygotowań do koncertu, prezentujemy zbiór 10 faktów o kanadyjskim wokaliście, które powinien znać każdy jego fan!

 • 17-letni gwiazdor wśród najbardziej wpływowych

  Nastoletni piosenkarz Justin Bieber znalazł się na liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie według magazynu "Time".

 • Uszkodził nogę, śpiewa dalej

  ...15-letnia wschodząca gwiazda muzyki pop i R&B, Justin Bieber, nie ma ostatnio szczęścia. Kilka dni jego temu młody wokalista odwołał swój występ na spotkaniu z fanami, co doprowadziło do zamieszek. Tym razem Bieber zaśpiewał, lecz podczas występu źle stanął i skręcił kostkę.

 • Nastoletnie niewypały

  W USA lansowanie nastoletnich gwiazdek zostało opanowane do perfekcji. 16-letni Justin Bieber (nota bene Kanadyjczyk) sprzedaje miliony płyt, zapełnia 20-tysięczne hale, a każde jego publiczne pokazanie się wywołuje spazmy ekscytacji młodych fanek. W Polsce natomiast przemysł młodocianych idoli kuleje.

 • Ariana Grande i jej najlepsze momenty

  Arianę Grande wsparli czołowi wykonawcy sceny popowej (m.in. Justin Bieber, Katy Perry, Pharrell Williams, Miley Cyrus, Coldplay). Całkowity zysk z występów (w sumie zebrano ponad 3 mln dolarów) został(...) podczas pokazu Victoria's Secret w Londynie. W trakcie jej występu jeden z aniołków przemierzał wybieg na tyle nieuważnie, że wielkie skrzydła przyczepione do pleców modelki uderzyły w wokalistkę...

 • Ariana Grande "Dangerous Woman": Kto by jej nie wybaczył?

  ..." wypowiedziała się na temat nagich zdjęć celebrytów, zauważając, że kobiety ( Kim Kardashian , Miley Cyrus ) są za nie potępiane, natomiast mężczyznom ( Zayn , Justin Bieber ) wszystkie incydenty(...) występom w programach rozrywkowych, Ariana Grande otrzymała prestiżowe wyróżnienie magazynu "Time". Umieszczono ją wśród najbardziej wpływowych artystów na świecie. Jej wyróżnienie skomentował...

 • Ariana Grande w rok po zamachu w Manchesterze: Spokój, który nie nadchodzi

  ...koncertu Arianę Grande wsparli czołowi wykonawcy sceny popowej (m.in. Justin Bieber, Katy Perry, Pharrell Williams, Miley Cyrus, Coldplay ). Całkowity zysk z występów (w sumie zebrano ponad 3 mln(...) w oczach, podziękowała tylko. Prawie rok po tragedii Ariana Grande zdecydowała się na rozmowę z magazynem "Time". "Muzyka powinna być najbezpieczniejszą rzeczą na świecie. Wydaje mi się, że...