• Informacje na temat:

  justin bieber poland

Artykuły na temat: justin bieber poland
 • Geje podrywają Musiała!

  Polski Justin Bieber zyskuje coraz większą popularność. Jak twierdzi nie może się wręcz opędzić od fanek i... fanów!

 • Musiał zażądał 5 tys. za jeden dzień zdjęciowy!

  Polski Justin Bieber za jeden dzień zdjęciowy na planie serialu TVP "Rodzinka.pl" otrzymuje aż 4 tys. zł. Do tego prowadzi "The Voice of Poland", gra w spektaklu i projektuje ciuchy. Jak się okazuje, apetyt rośnie w miarę jedzenia. "Na Żywo" donosi jednak, że przez chciwość Musiał stracił właśnie szansę na debiut w filmie fabularnym. "Maciek ustami mamy i agentki zażądał 5 tys. zł za dzień...

 • Męskie kino? Bieber dla kobiet!

  Weekend pod znakiem męskiego kina? Zarówno "Sucker Punch" Zacka Snydera, jak i hiszpański thriller "Oczy Julii" nie przyciągną do kin kobiecej widowni. Również nowa komedia Ryszarda Zatorskiego "Los numeros" zawiera więcej kryminalnych niż romantycznych wątków. Paniom nie pozostaje więc nic innego, jak stanąć po bilet ze swymi pociechami i udać się na seans "Justin Bieber: Never Say Never 3D".

 • Czy jesteś prawdziwą "belieberką"?

  Na facebookowej stronie polskich fanów Justina Biebera pojawił się emocjonalny apel, by nie wstydzić się swojego idola przed rówieśnikami.

 • W końcu w Polsce. W 2013 roku zagrali dla nas po raz pierwszy

  Polska na koncertowej mapie świata staje się coraz mniejszą białą plamą - w 2013 roku odwiedzili nas po raz pierwszy tacy artyści ze ścisłego topu, jak m.in. Paul McCartney, Beyonce, Blur czy Justin Bieber.

 • 2011: Zaskoczenia roku

  Porażka "X Factor" w USA, spór biskupów o Nergala, słynny zespół się rozpadł, inny słynny powrócił, a fani Metalliki bezlitośnie drwili z Jamesa Hetfielda. Działo się!

 • "Mam talent": Miłość od pierwszego wejrzenia

  Robert Kozyra w jury nie zmienił tendencji, że w "Mam talent" największe emocje budzą uczestnicy związani z muzyką. Kilka osób zrobiło naprawdę niezłe wrażenie.

 • Recenzja Trey Songz "Trigga": Chwała rzemieślnikom

  Współczesne r'n'b potrafi zszkować swoim gotyckim charakterem, dawką indie, mrugnąć okiem do hipstera. Ale nie to. Trey Songz poszedł po zwycięstwo dobrze wydeptanymi, ba, ugniecionymi przez walec ścieżkami.