• Informacje na temat:

  justin bieber skandal

Artykuły na temat: justin bieber skandal
 • Skandal w muzeum: Justin Bieber dostał wsparcie

  Przyrodnia siostra legendarnej Anny Frank - żydowskiej nastolatki, która zmarła w obozie koncentracyjnym - wzięła w obronę Justina Biebera.

 • Justin Bieber w liczbach

  ...25 marca zaśpiewa w Polsce - konkretnie w Łodzi - kanadyjski gwiazdor Justin Bieber. Jeśli wciąż nie wiecie, kto to taki, nic straconego. Niech przemówią liczby!

 • Justin Bieber w Krakowie: Justin śpiewa, tańczy i uczy się polskiego (relacja, zdjęcia)

  Koncert Justina Biebera w krakowskiej Tauron Arenie miał być spektakularnym widowiskiem muzyczno-tanecznym i trzeba przyznać, że zapowiedzi miały pokrycie w rzeczywistości. Spodziewano się gigantycznej wrzawy ze strony polskich fanek i fanów, i tak też się stało. Obyło się natomiast bez dziwnych zachowań scenicznych gwiazdy wieczoru, chociaż publika na nudę raczej narzekać nie mogła.

 • Justin Bieber się kaja

  Po tym, jak jeden z portali opublikował zdjęcia Justina Biebera ze skrętem, młody gwiazdor pop obiecał poprawę.

 • Justin Bieber w Krakowie. Mistrz nietypowych zachowań powraca!

  Upomina publiczność na koncertach, przerywa wywiady oraz zarzuca fanom, że traktują się go jak zwierzę w zoo. Ostatnie miesiące dla Justina Biebera to prawdziwa, emocjonalna karuzela. Być może fani na koncercie w Krakowie będą jej częścią.

 • Belieberki, jesteście gotowe? Justin Bieber już dziś w Łodzi!

  W poniedziałek, 25 marca, odbędzie się pierwszy w Polsce koncert idola nastolatek, jednej z największych gwiazd światowego popu - Justina Biebera.

 • Justin Bieber atakuje krytyków

  ...​W jednym z wywiadów Justin Bieber zarzucił hipokryzję krytykom, którzy negatywnie wypowiadają się o jego zachowaniu. Kanadyjczyk uważa, że ma prawo popełniać błędy w trakcie dojrzewania.

 • Koniec skandali! Justin Bieber będzie grzecznym chłopcem

  Justin Bieber zrobił rachunek sumienia i stwierdził, że jest rozczarowany swoim złym postępowaniem. Co więcej, Kanadyjczyk zrobi wszystko, by odbudować dobrą reputację.

 • Recenzja Justin Bieber "Purpose": Resocjalizacja rozpoczęta

  Samym skandalem za daleko się nie ujedzie. Czy wyrośnięty i skoksowany Bieber ma cokolwiek w zanadrzu, żeby artystycznie bronić swojej racji bytu w świecie sławy?

 • Justin Bieber wyrzucony z hotelu?

  W poniedziałek (18 marca) francuskie media podały, że Justin Bieber został stanowczo poproszony o wyniesienie się z hotelu Le Maurice w Paryżu. "Justin Bieber został właśnie wykopany z Le Maurice(...) Morandini. Inaczej sprawę przedstawił obóz Justina Biebera. Według przedstawicieli piosenkarza, zmianę hotelu wymusiły względy bezpieczeństwa. "Justin nie został wyrzucony z hotelu. Postanowił...