• Informacje na temat:

  justin bruening aktor

Artykuły na temat: justin bruening aktor
 • Nowe wersje starych hitów: "Nieustraszony"

  ...zostały wyemitowane dwa sezony całkiem nowego serialu, w którym główną rolę zagrał Justin Bruening ("Ringer"). Jedyną zaletą produkcji był fakt, że głos KITT użyczył Val Kilmer. Ta wersja(...) Davida Hasselhoffa? W lipcu 2019 roku aktor skończył 67 lat. Za sobą ma całą masę skandali. Był uzależniony od alkoholu, leków i narkotyków. Chyba wszyscy pamiętają słynne upokarzające wideo, które...

 • Być jak David Hasselhoff

  Amerykański aktor Justin Bruening zagra główną rolę w kolejnej odsłonie "Nieustraszonego" - serial u, który niegdyś przyniósł sławę Davidowi Hasselhoffowi.

 • Kontuzja na planie "Nieustraszonego"

  Justin Bruening - gwiazda filmowej wersji popularnego serial u z lat 80-tych "Nieustraszony", uległ wypadkowi na planie produkcji.

Wideo na temat: justin bruening aktor
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Rysiek Lwie Serce

  Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy...