• Informacje na temat:

  justin theroux reżyser

Artykuły na temat: justin theroux reżyser
 • Gwiazdy w filmie Justina Theroux

  Billy Crudup ( "Duża ryba" , "Wszyscy mówią: kocham cię" ), Harvey Keitel ( "Fortepian" , "Święty dym" ) i Mia Farrow ( "Mężowie i żony" , "Dziecko Rosemary" ) wystąpią w komedii romantycznej "Dedication", której reżyserem zostanie debiutujący po drugiej stronie kamery aktor Justin Theroux ( "Muholland Drive" , "American Psycho" ) - poinformował magazyn "Variety".

 • Justin Theroux: Romans z Amelią

  Amerykański aktor Justin Theroux, najbardziej znany z roli w filmie Davida Lyncha "Mullholand Drive" , wystąpi u boku Audrey Tautou, bohaterki słynnej "Amelii" , w romantycznej komedii "Nowhere to Go But Up". Jak podał w poniedziałek, 22 lipca, magazyn The Hollywood Reporter , zdjęcia rozpoczną się w sierpniu w Nowym Jorku i potrwają sześć tygodni.

 • Polska premiera filmu Lyncha

  David Lynch w czwartek, 5 lipca, uczestniczył w polskiej premierze swojego najnowszego filmu "Inland Empire". Reżyser, który podobnie jak inni goście projekcji wszedł do gdańskiego kina "Neptun" po czerwonym dywanie, został owacyjnie przyjęty przez zgromadzonych widzów.

 • Kto wystąpi w "Iron Manie 2"?

  Mickey Rurke ma wraz Samem Rockwellem zagrać główne czarne charaktery w "Iron Man 2". Reżyser Jon Favreau szuka teraz swojej femme fatale. Na rolę ma szansę Emily Blunt znana z "Diabeł ubiera się u Prady".

 • David Lynch bez scenariusza

  Najbliższy filmowy projekt Davida Lyncha ( "Mulholland Drive" , "Dzikość serca" ), "INLAND EMPIRE", którego początki sięgają pomysłu ze strony internetowej amerykańskiego reżysera, jest już prawie gotowy. Film, który powstawał bez scenariusza, przechodzi obecnie fazę postprodukcji. Ten etap ma w przypadku filmów Lyncha pierwszorzędne znaczenie - wówczas bowiem szczegóły fabuły nabierają...

 • Film trudny dla publiczności

  ...głównych bohaterów. Nikki otrzymuje rolę, a jej filmowym partnerem okazuje się przystojny Devon (znany z "Mulholland Drive" Justin Theroux). Produkcja jest historią o miłości, zdradzie i zemście(...). Ja tymczasem traktuję film jak muzykę; staram się go budować z pewnych harmonii, a nie jasno powiedzianych zdań" - dodaje reżyser. Na ekrany polskich kin film "Inland Empire" trafi 27 lipca.

 • Mena Suvari i tajemnice

  ...niewielkiej osady wcieli się angielski aktor Tom Wilkinson ( "Za drzwiami sypialni" ). Obok niego zobaczyć będzie można Menę Suvari ( "American Pie 2" ), Anjelicę Huston ( "Genialny klan" ), Justina Theroux ( "Mulholland Drive" ) oraz Lisę Kudrow, gwiazdę serial u "Przyjaciele". Scenariusz napisał Vincent Villanueva, a w fotelach reżyserów zasiądzie tandem dokumentalistów Keith Fulton - Louis...

 • Julia Ormond: Nagroda im. Kieślowskiego

  .... Chociaż zadanie wydaje się proste, okazuje się, że nad scenariuszem wisi fatum, które znacznie wpłynie na pracę filmowców. W rolach głównych pojawili się w nim m.in. Laura Dern, Justin Theroux i Jeremy(...) będzie jedynym wielkim wydarzeniem wieczoru otwarcia. Rozpocznie go wizyta Agnieszki Holland i Diane Kruger - reżyserki i odtwórczyni głównej roli w najnowszym filmie Holland - "Kopia mistrza" . Film...

 • "Zoolander no. 2": Najsłynniejszy model świata

  ..."Zoolander no. 2" to druga część filmowego hitu sprzed piętnastu lat, podobnie jak "jedynka" wyreżyserowana przez Bena Stillera. On również ponownie wciela się w tytułowego bohatera, a swoje role powtarzają również Owen Wilson i Will Ferrell. Nowym nabytkiem jest za to jedna z najpiękniejszych aktorek świata, Penélope Cruz.

 • Im sprośniej, tym lepiej

  ..., tego przedmiotu aspiracji aktorek. Jeśli pogłoski są prawdziwe, to do osiągnięć tych należy również zaliczyć całkiem świeży romans z aktorem Justinem Theroux. Po tym, jak dzięki "Przyjaciołom(...)... Kolejny film z jej udziałem, "Wanderlust", wejdzie do kin jeszcze w tym roku. Aniston partneruje w nim Justin Theroux, który ponoć jest jej partnerem także poza ekranem. Aniston rzecz jasna odmawia...