• Informacje na temat:

  justin tim

Artykuły na temat: justin tim
 • Timbo, Justin i seksowne modelki

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do singla "Carry Out" Timbalanda. Gościnnie w tej piosence śpiewa Justin Timberlake.

 • Zooey Deschanel: Co z karierą?

  W piątek, 17 stycznia, 40 lat kończy gwiazda kina, telewizji i muzyki Zooey Deschanel. Artystka mogłaby bez problemu pozować do obrazów Margaret Keane - w 2014 roku Tim Burton nakręcił o niej film - która zasłynęła intrygującymi portretami kobiet o tajemniczych, wielkich i bardzo smutnych oczach.

 • D'Artagnan na ekranie

  Firma produkcyjna Miramax przygotowuje opowieść o przygodach dzielnego muszkietera D'Artagnana. Film zatytułowany po prostu "D'Artagnan" powstaje w Wielkiej Brytanii, a wystąpią w nim takie gwiazdy, jak: Justin Chambers, Tim Roth, Catherine Deneuve, Stephen Rea i Mena Suvari.

 • Będzie filmowa wersja komiksu "The Monolith"

  Wytwórnia Lionsgate wykupiła prawa do adaptacji komiksu "The Monolith" autorstwa Justina Graya i Jimmy’ego Palmiotti. Film wyreżyseruje Dave Wilson, szef działu kreatywnego wytwórni Tima Millera, twórcy "Deadpoola".

 • The Darkness: Wokalista poślubił siebie

  Justin Hawkins, wokalista brytyjskich stadionrockowców z The Darkness, żeni się! Wybranką jego serca jest... Justin Hawkins. Tak przynajmniej wygląda to w teledysku do nowego przeboju zespołu, zatytułowanego "Is It Just Me?", który możecie oglądać na stronach INTERIA.PL.

 • Weekend w kinie: Nie tylko "Wołyń"

  ..., Luke Evans, Justin Theroux i Haley Bennett. Wizjonerski Tim Burton przedstawia adaptację pierwszej z cyklu powieści Ransoma Riggsa - "Osobliwy dom pani Peregrine" , w której w tytułową...

 • Justin Timberlake, Michael Jackson oraz 50 Cent są wśród artystów uhonorowanych nagrodami Radio Music Awards 2003. Nominacje do tych wyróżnień przyznawane są na podstawie częstotliwości grania utworów danego wykonawcy przez amerykańskie stacje radio we. Zwycięzcy wyłaniani są w głosowaniu przedstawicieli poszczególnych rozgłośni.

 • Deneuve i D'Artagnan

  Jedna z najsłynniejszych francuskich aktorek, Catherine Deneuve oraz znakomity brytyjski aktor Tim Roth dołączą do ekipy realizującej film, zatytułowany "D'Artagnan". Będzie to historia D'Artagnana, czwartego muszkietera, który pośród chaosu i niepokoju przedrewolucyjnej Francji mści się za śmierć swych rodziców. Reżyserem filmu został Peter Hyams ("Relikt", "I stanie się koniec").

 • Christoph Waltz w ekranizacji "Tulipanowej gorączki"

  Dwukrotny laureat Oscara, austriacki aktor Christoph Waltz, dołączył do obsady filmu "Tulip Fever". Obraz jest ekranizacją powieści "Tulipanowa gorączka", a za reżyserię odpowiada Justin Chadwick.

 • Heath Ledger słyszy muzykę serca

  ...gankach". Producentem obrazu zostanie sam Philip Noyce, scenariusz napisał Justin Monjo, który pracował już kiedyś na tekstem Tima Wintona. "Cloudstreet" w jego adaptacji stało się hitem na...

Dyskusje na temat: justin tim
 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  , Justin i Cole Cimoch (6.5) – Frank Jr. Jr., Leslie i Chandler Buffay: trojaczki Franka Jr. i Alice, które urodziła Phoebe. George Clooney (1.17) – dr Michael Mitchell: lekarz, który leczy Rachel(...) przyjaciółka Moniki i Phoebe, która udaje brytyjski akcent. Robert Costanzo (1.13) – Joseph Tribbiani Sr: ojciec Joeya. Billy Crystal (3.24) – Tim: klient kawiarni Central Perk, do której wchodzi