• Informacje na temat:

  justin timberlake plotki

Artykuły na temat: justin timberlake plotki
 • Justin Timberlake publicznie przeprasza żonę

  Justin Timberlake kilka tygodni temu został przyłapany na dwuznacznej sytuacji ze swoją koleżanką z pracy. Gdy do sieci trafiły ich wspólne zdjęcia, wśród fanów gwiazdy zawrzało. Teraz piosenkarz odniósł się do całej sytuacji. Na swoim profilu na Instagramie przeprosił żonę i wytłumaczył swoje zachowanie.

 • Justin Timberlake podczas Super Bowl: Potężne rozczarowanie?

  Tym razem obeszło się bez skandalu - Justin Timberlake po 14 latach powrócił jako muzyczna gwiazda koncertu w przerwie meczu Super Bowl.

 • Justin Timberlake na Super Bowl 2018. Zaprosi Janet Jackson?

  Justin Timberlake potwierdził, że po 14 latach wraca z koncertem w przerwie Super Bowl. Jego fani byli zachwyceni takimi doniesieniami, natomiast internauci domagają się, aby zaprosił na scenę Janet Jackson.

 • Justin Timberlake może na jakiś czas zniknąć z firmamentu gwiazd show-biznesu. 22-letni amerykański gwiazdor ma ambicje aktorskie, a zanim na poważnie zabierze się za robienie kariery na dużym ekranie, chce sobie zrobić przerwę w działalności muzycznej.

 • Justin Timberlake i jego kapsuła czasu ("Man of the Woods")

  W piątek 2 lutego na sklepowe półki trafiła nowa płyta Justina Timberlake'a. Przy okazji amerykański wokalista zaprezentował teledysk do "Man of The Woods", tytułowego singla z albumu.

 • Justin Timberlake nie odchodzi z 'N Sync

  Wszelkiego rodzaju plotki i spekulacje sugerujące, iż Justin Timberlake, do niedawna jeszcze życiowy partner Britney Spears, ma zamiar opuścić zespół 'N Sync, są nieprawdziwe. Chociaż w amerykańskiej prasie doniesienia te uznano już niemal za pewne, oficjalnie zdementowali je właśnie przedstawiciele wytwórni Jive.

 • Justin Timberlake: Kochałem się z Britney

  Justin Timberlake, amerykański wokalista pop i członek grupy 'N Sync, w końcu oficjalnie potwierdził krążące w prasie plotki , że Britney Spears nie jest dziewicą. Gwiazdor powiedział w jednym z wywiadów, iż wiele razy kochał się ze swoją byłą życiową partnerką.

 • Jessica Biel i Justin Timberlake spodziewają się pierwszego dziecka?

  Jessica Biel jest w ciąży. Według mediów, pierwsze dziecko aktorki i piosenkarza Justina Timberlakea przyjdzie na świat w kwietniu.

 • Timberlake u boku Eastwooda

  Na ekrany amerykańskich kin wejdzie we wrześniu film "Trouble With The Curve", z Clintem Eastwoodem w roli głównej. Partnerują mu m.in. Amy Adams, John Goodman i Justin Timberlake, który karierą filmową traktuje bardzo serio.

 • Timberlake nie opuści 'N Sync

  Justin Timberlake, amerykański wokalista, odniósł swym solowym debiutem spektakularny sukces. Wciąż nie zapomina on jednak o boysbandzie 'N Sync, swojej macierzystej formacji. Wygląda więc na to, iż zespół nie uległ rozpadowi.