• Informacje na temat:

  justyna i tomek

Artykuły na temat: justyna i tomek
 • "Taniec z gwiazdami": Dramat! Justyna Żyła pod lawiną krytyki po występie

  ...wierszyk z sugestią na ten temat. "Justyna Żyła - uważaj, żebyś w następnym odcinku nie była 'była'" - zadeklamował. Widać było, że Justyna jest bardzo pogubiona. Tomek Barański starał się jej bronić, ale(...)Justyna zaczęła od przedstawienia się. "Możecie mnie kojarzyć jako byłą żonę skoczka narciarskiego" - stwierdziła, a później wspomniała jeszcze o tym, że prowadzi program o "praniu brudów" i że ma...

 • Tomasz Ziętek: Ze śmiercią mu do twarzy

  Powiedzieć o Tomaszu Ziętku, że ze śmiercią mu do twarzy, to jak nic nie powiedzieć. Na dużym ekranie debiutował jako... martwy Zbyszek Godlewski, niesiony na drzwiach w "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł". Trzy lata później ginął za ojczyznę jako Jan Bytnar "Rudy" w "Kamieniach na szaniec". Teraz oko w oko ze śmiercią stanie w wyczekiwanym obrazie "Body/Ciało".

 • Justyna Żyła zachwycona swoim partnerem!

  Justyna Żyła (31 l.) szybko przekonała się do Tomasza Barańskiego (38 l.).

 • "Taniec z Gwiazdami" na ostatniej prostej! W piątek pary zatańczą po dwa tańce!

  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wkracza na ostatnią prostą. W show pozostało już tylko 5 par, które w najbliższy piątek zatańczą po raz pierwszy w tej edycji po dwa tańce indywidualne.

 • Justyna żyła kolejny raz zmiażdżona przez Iwonę Pavlović: Przerażasz mnie! Nie potrafisz...

  Justyna Żyła (31 l.) znów zatańczyła najsłabiej ze wszystkich uczestników "Tańca z gwiazdami". Z programu jednak nie odpadła...

 • Kto był największym objawieniem 2014 roku?

  FKA twigs, Banks, The Dumplings, Sam Smith, Royal Blood... zobacz, kogo nasi eksperci wskazywali jako największe muzyczne objawienie roku.

 • M jak miłość

  ...biznesmena w szpitalu. Serial obyczajowy, 45 min, Polska, 2016Reżyseria: Michał GadomskiScenariusz: Alina Puchała, Justyna PobiedzińskaAktorzy: Hiroaki Murakami (Taro), Franek Przanowski (Maciek), Wojciech(...)), Maurycy Popiel (Olek), Andrzej Młynarczyk (Tomek), Magdalena Walach (Agnieszka), Jan Wieczorkowski (Jacek), Mayu Gralińska _ Sakai (Naomi)

 • Najlepsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Przed niektórymi płytami staraliśmy się ostrzegać, ale w 2014 roku ukazało się też sporo wydawnictw, które zostaną z nami na dłużej. Oto najlepiej oceniane płyty ostatnich 12 miesięcy przez recenzentów Interii.

 • M jak miłość

  Joasia nadal nie umie wybaczyć Tomkowi jego kłamstw i zdradza zaskoczonym Mostowiakom, że Chodakowski znów został ojcem. W Grabinie zjawia się Justyna...

 • Mariusz Totoszko uczy dzieci muzyki ("Niezwykłe lekcje rytmiki. Jestem Polakiem")

  "Niezwykłe lekcje rytmiki. Jestem Polakiem" to pierwszy z serii albumów przeznaczonych dla najmłodszych słuchaczy, stworzony przez Mariusza Totoszkę oraz jego partnerkę Justynę Tomańską.

Zdjęcia na temat: justyna i tomek
Wideo na temat: justyna i tomek
 • Justyna Żyła wspiera Tomka Barańskiego i Olę Kot!

  Justyna Żyła jest bardzo skoro do pomocy nowej partnerce Tomka Barańskiego. Zobaczcie nagranie i dowiedzcie się, co blogerka kulinarna zaproponowała Oli Kot.

 • Dżej Dżej

  Jerzy urozmaica swoje życie nadając przedmiotom dookoła siebie cechy ludzkie. Samochód, GPS, telewizor - każdy z tych sprzętów ma imię, jest dla niego osobnym bytem, zasługującym na indywidualne traktowanie. Nie spodziewa się, że dzięki temu odnajdzie miłość swojego życia. Carmen jest wyjątkowa. Chce, żeby jej mężczyzna był prawdziwym facetem i traktował ją jak księżniczkę. Był jej i tylko jej. Jak Jurek. Marzą się jej dalekie podróże, odkrywanie nieznanych tras. Ma seksowny głos i nie...

 • "M jak miłość": Odcinek 1281.

  Mateusz i Antek wspominają Justynie, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Górska dochodzi do wniosku, że Natalia zaszła w ciążę. Tymczasem Katarzyna Maj coraz bardziej boi się o Darka. W końcu wyznaje, że jej zaginiony syn cierpi na depresję. Kisielowa zgłasza na komisariacie, że jej sąsiad - Halicki - wyrzuca do lasu śmieci. Natalia i Janek decydują się przyjrzeć sprawie bliżej. Do siedliska przyjeżdża Filip, konsultant ślubny zatrudniony przez Tomka i Asię, który od razu interesuje się...

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

Dyskusje na temat: justyna i tomek