• Informacje na temat:

  justyna schneider.

Artykuły na temat: justyna schneider.
 • Dlaczego Justyna Schneider zmieniła nazwisko?

  ...- Nie jestem góralką, pochodzę z Lachów Sądeckich - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Justyna Schneider. - Mógłbym powiedzieć o Magdzie, że jest Lachą Legnicką - zażartował z Magdy Mołek prowadzący Marcin Meller.

 • Kolejna gwiazda w "Nowej"

  Od 25 marca do obsady serialu "Nowa" dołącza Anna Czartoryska. Aktorka zagra Ewę Kalitę, fotoreporterkę, a zarazem przyjaciółkę głównej bohaterki, Ady Mielcarz (Justyna Schneider).

 • "Los numeros": Kolejna polska komedia

  Już 25 marca do kin wejdzie najnowsza komedia w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Główne role w filmie "Los numeros" grają: Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider.

 • Taka miłość się zdarza?

  Od dziecka marzyła, żeby zostać aktorką i to... śpiewającą. - Skończyłam szkołę muzyczną w klasie śpiewu operowego. Nie miałam wyjścia, cała rodzina jest bardzo muzykalna - mówi Justyna Schneider.

 • Zatorski kręci kolejną komedię

  ...17 września padł pierwszy klaps na planie komedii kryminalnej "Kumulacja" w reżyserii Ryszard Zatorskiego ("Dlaczego nie!"). Główne role w produkcji TVN grają: Lesław Żurek i debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider (serial "Nowa").

 • "Królestwo kobiet": Gwiazdy w nowym serialu TVN

  ..., Adamską i Gruszką wystąpią w nim: Justyna Schneider, Rafał Maćkowiak, Artur Żmijewski i Jan Peszek. "Królestwo Kobiet" jest autorskim projektem stacji TVN. Reżyserem jest Maciej...

 • Dziewczyna Adamczyka paparazzi

  Aktorka pojawi się na ekranie w towarzystwie Małgorzaty Kożuchowskiej, Marcina Bosaka i Justyny Schneider. Zagra Ewę - bezkompromisową dziennikarkę, przyjaciółkę głównej bohaterki - aspirant Ady Mielcarz (Justyna Schneider). "Jeśli kochasz to, co robisz, to jakbyś nie przepracował ani jednego dnia" - tak brzmi życiowa dewiza aktorki. O tym, czy jej serialowa bohaterka - Ewa wyznaje podobną...

 • Bosak i "Nowa" dziewczyna

  Pasją Wolskiego są piękne kobiety. Ma do nich szczęście. W pracy partnerują mu inspektor Barska (Małgorzata Kożuchowska) i Ada Mielcarz (Justyna Schneider). Jednak oprócz nich u boku przystojnego komisarza pojawiają się inne kobiety. Czy Ada będzie zazdrosna o nowe znajomości komisarza Wolskiego? Bosak twierdzi, że grana przez niego postać nie budzi początkowo sympatii. "W obyciu jest dość...

 • "Nowa": Nowy serial kryminalny TVP

  ...jest doświadczony policjant Maciej Wolski. "Współpraca nie będzie łatwa. A mój bohater nie będzie miłym kolegą" - zapewnia odtwórca tej roli Marcin Bosak. Główną rolę gra w serialu Justyna Schneider(...) i ostrą amunicją. To bardzo duże przeżycie. Człowiek uświadamia sobie, jak szybko można kogoś zabić" - mówi Justyna Schneider. A skoro o zabijaniu mowa to najwięcej do czynienia ze zwłokami w serialu...

 • Zatorski zakończył zdjęcia

  W finałowych scenach zagrali Lesław Żurek w roli policjanta Kuby oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider jako początkująca dziennikarka Ania. "Kumulacja" - przewrotna i zabawna historia(...), Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Antoni Dziurman, Paweł Tomaszewski oraz znana z kabaretu Mumio - Jadwiga Basińska. W rolę filmowej siostry głównej bohaterki Ani, którą gra Justyna Schneider...

Zdjęcia na temat: justyna schneider.
Wideo na temat: justyna schneider.
 • Siostra Joanny Kulig gwiazdą nowego serialu

  Justyna Schneider to gwiazda serialu TVN "Zakochani po uszy". – Gram Patrycję, siostrę głównego bohatera Piotra, jestem samotną matką, wychowującą trzech synów. Dodatkowo przygarnęliśmy ze schroniska suczkę – mówi aktorka. Czy męczą ją porównania do znanej siostry Joanny Kulig? Posłuchajcie... (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: justyna schneider.
 • Re: "O mnie się nie martw": Życie bez Igi

  mogła Joasie zastąpić jej siostra Justyna Schneider

 • Joanna Kulig, którą znamy np. z...

  przepraszam bardzo ona ma na imię Justyna Schneider a Joanna Kulig to jej siostra i bardzo was proszę o poprawienie.

 • Re: Czas na finał

  Ten serial jest po prostu boski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uwielbiam go !!!!! Czekam z niecierpliwością na drugą serię. Jestem pewna, że będzie tak niesamowita jak pierwsza. Obsada aktorska najlepsza , szczególnie Justyna Schneider i Marcin Bosak.

 • Re: Czas na finał

  Uwielbiam ten serial :) Tak, Nejman w roli patologa jest genialny :) Justyna Schneider tez dobrze sobie radzi. A Marcin Bosak, to wiadomo... ;) Świetni są. W ogóle wątki komediowe w tym serialu mnie rozbrajają. Dialogi są świetnie napisane. Mimo że to serial kryminalny, można się równiez pośmiać. Oby druga seria była równie dobra.