• Informacje na temat:

  justyna steczkowska dramat

Artykuły na temat: justyna steczkowska dramat
 • Justyna Steczkowska opowiedziała o domowym dramacie!

  Justyna Steczkowska (46 l.) wyjawiła prawdę o stanie zdrowia swojej ukochanej mamy...

 • Justyna Steczkowska najgorsze ma już za sobą!

  ...mózgu… Początkowo nawet nie mogła mówić. Czytaj dalej... Justyna Steczkowska, mając świadomość, że los obdarzył ją olbrzymią łaską, pomagając w szybkim wyleczeniu męża z nowotworu(...). Godziła to jakoś z opieką nad synami. Po kolei rezygnowała wtedy z różnych, nawet najciekawszych propozycji, występów, programów telewizyjnych. Justyna znacznie ograniczała też dotychczasowy częsty...

 • Dramat Steczkowskiej

  Radość przed narodzinami córki została zmącona przez ciężką chorobę mamy. Justyna znów musi opiekować się bliską osobą, tak jak do niedawna wspierała chorego na raka męża.

 • Steczkowska nie wiedziała o dramacie

  Justyna Steczkowska , wracając z krótkiego pobytu w Zakopanem, nie zdawała sobie sprawy, że jej młodsza siostra Magda Steczkowska przeżywa właśnie najbardziej dramatyczne chwile swojego życia.

 • Krzysztof Antkowiak był wrakiem człowieka! Uratowała go wiara!

  ...nałóg. Wpadłem w niego, kiedy byłem w Stanach. Finansowo nie było dramatu, ale ciągle myślałem tylko o kasynie, wolałem tam iść niż spotkać się z przyjaciółmi" – wspomina. W poszukiwaniach duchowych...

 • "The Voice Of Poland": Kto przeżył "nokaut"?

  "Wieczór pełen emocji, radości i dramatów" - tak telewizja Polska zapowiadała sobotni (26 kwietnia) odcinek "The Voice Of Poland".

 • Wielkanoc przed telewizorem

  Widzowie podczas Świąt Wielkiej Nocy mogą spodziewać się specjalnych wydań ulubionych programów, seriali a także sporo filmów i muzyki. Jaką ofertę przygotowały stacje?

 • Violetta Villas: Prawda ciekawsza od mitu

  Kontrowersyjna i pełna sprzeczności, dla której popularność okazała się nieszczęściem; w Polsce zmarnowano jej talent - tak wspominają zmarłą Violettę Villas artyści Bohdan Łazuka, Zbigniew Wodecki i wieloletni pianista artystki Maciej Kieres.

 • Rocznica katastrofy smoleńskiej w TVP

  Telewizja Polska przygotowała zestaw programowy poświęcony pierwszej rocznicy katastrofy smoleńskiej. Rocznica będzie obecna na wszystkich antenach telewizji publicznej, tak aby rzetelnie i z największą starannością zrelacjonować nie tylko liczne uroczystości związane z jej obchodami, lecz także opowiedzieć o dramacie smoleńskim w wymiarze publicystycznym oraz artystycznym.