• Informacje na temat:

  justyna steczkowska dziecko

Artykuły na temat: justyna steczkowska dziecko
 • Justyna Steczkowska urodziła

  Jak podaje Wikipedia, we wtorek (13 sierpnia) Justyna Steczkowska urodziła córeczkę. Dziewczynka przyszła na świat w domu wokalistki w podwarszawskich Budach. Jakie imię otrzymała córeczka artystki? Na profilu Justyny Steczkowskiej w Wikipedii można przeczytać, że dziecko nazwano Helena. Jak tylko informacja o narodzinach dziecka trafiła do mediów, na Facebooku Justyny Steczkowskiej pojawiły się...

 • Justyna Steczkowska karmi córkę (zdjęcie)

  Justyna Steczkowska opublikowała zdjęcie córeczki.

 • Justyna Steczkowska wbija szpilę Kubie Wojewódzkiemu

  Składając życzenia świąteczne swoim fanom, Justyna Steczkowska przy okazji odgryzła się Kubie Wojewódzkiemu.

 • Justyna Steczkowska urodzi w domu?

  Według doniesień kolorowej prasy trzecie dziecko Justyny Steczkowskiej na świat przyjdzie w domu. Poród ma się odbyć w sierpniu.

 • Steczkowska: Więcej dzieci

  Justyna Steczkowska (32 l.) nie myśli już o życiu w świetle jupiterów, sławie i tłumach fanów. Wokalistka chce spełnić marzenie swego synka Leona, który chciałby mieć jeszcze nie tylko brata, ale również siostrę.

 • Justyna Steczkowska cierpi z powodu hejtu

  W 2019 roku Justyna Steczkowska obchodzi 25-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji gwiazda wydała w lutym kolejną płytę, szykuje też wiele niespodzianek. Częściej pokazuje się też w mediach, udzielając m.in. wywiadów. W jednym z nich opowiedziała o tym, jak duży wpływ na jej życie miał i ma hejt, którego doświadcza m.in. za sprawą plotkarskich mediów.

 • "Artyści Przeciw Nienawiści": Justyna Steczkowska zgłasza gotowość

  ..."Nie zabraknie mnie w koncercie - to oczywiste, bo cel jest szczytny, choć nadal mam nadzieję, że jako ludzie dojdziemy do punktu w którym nie będziemy się jednoczyć przeciwko czemuś, tylko być jednością, którą od zawsze jesteśmy" - napisała na Instagramie Justyna Steczkowska, zgłaszając swój akces do akcji "Artyści Przeciw Nienawiści", zainicjowanej przez Dodę po zabójstwie prezydenta Gdańska...

 • Zapracowana Justyna Steczkowska

  Justyna Steczkowska nie próżnuje - poza obecnością w programach telewizyjnych i obowiązkami rodzinnymi wokalistka znalazła czas na pisanie piosenek na nową płytę.

 • Justyna Steczkowska na swojej oficjalnej stronie poinformowała, że jej 4-letni synek Leon wkrótce będzie miał brata. Drugie dziecko popularnej wokalistki i jej męża Maćka Myszkowskiego ma przyjść na świat w połowie czerwca.

 • Recenzja Justyna Steczkowska "Anima": Justyna Mistrzowska

  ..." należy się szacunek słuchaczy. Młodsi niech nie oceniają jej wyłącznie przez prymat ładnej pani z telewizji, starsi - niech zapomną jej ostatnie artystyczne posunięcia. A sama Justyna, mam nadzieję, oby po tym dość imponującym wejściu na orbitę nie wpadła już nigdy więcej w żadną muzyczną czarną dziurę. Justyna Steczkowska "Anima", My Music 8/10 Czytaj recenzje płytowe na stronach Interii!

Wideo na temat: justyna steczkowska dziecko
 • Justyna Steczkowska zachwala syna: Nie zagląda do książek!

  Justyna Steczkowska jest dumna ze swojego syna, która postanowiła, że zostanie celebrytą. Na razie Leon udaje kucharza prowadząc własnego bloga kulinarnego. Znana mama zachwala jego talent kulinarny(...) dobre dziecko" - wyznała "Jusia". Cieszycie się z kolejnego "Steczkowskiego" w polskim show-biznesie? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Steczkowska ostro o matce zamykającej dziecko w samochodzie!

  Jakiś czas temu głośno było o karze, jaką pewna aktorka zastosowała wobec swojego dziecka. Polska gwiazda zostawiła płaczącego 3-letniego malucha samego w samochodzie. W taki obrót sprawy nie może uwierzyć Justyna Steczkowska. Wokalistka jako matka trójki dzieci nie wyobraża sobie takiej sytuacji. "To przykre dla tego maleństwa. Nie wydaje mi się, żeby mama, która kocha swoje dziecko zostawiała

 • Brat Steczkowskiej: Justyna denerwuje ludzi, bo nie ma kochanków!

  Justyna Steczkowska od początku kariery unika skandali i obiektywów paparazzi. Zdaniem jej brata bardzo denerwuje to resztę społeczeństwa. - Ona nie ma kochanków, nie ćpa, nie pije, nie lata po imprezach. Ma normalną, zdrową rodzinę: męża, troje dzieci, dom, ogród. Normalnie funkcjonuje, dlatego tak drażni ludzi – uważa Paweł Steczkowski, nie kryjąc, że przez wiele lat nie utrzymywał ze swoją