• Informacje na temat:

  justyna steczkowska wypadek

Artykuły na temat: justyna steczkowska wypadek
 • Justyna Steczkowska miała wypadek! Wiemy, co się stało!

  Justyna Steczkowska (43 l.) po raz kolejny uległa wypadkowi samochodowemu! Wiemy, jakie były okoliczności zdarzenia.

 • "The Voice of Poland": Poznaliśmy finalistów programu!

  Nowe zasady, kluczowe rozstrzygnięcia oraz wielkie emocje. To wszystko mogli zobaczyć widzowie półfinałowego odcinka "The Voice of Poland".

 • Justyna Steczkowska przeżyła śmierć kliniczną. Mówi, co jest "po drugiej stronie"

  Kiedy Justyna Steczkowska (46 l.) była pięcioletnią dziewczynką, miała poważny wypadek i omal nie straciła życia. Przekonuje, że widziała inny świat, a śmierć nie jest końcem.

 • Steczkowska łamie przepisy

  Popularna piosenkarka już po raz drugi w ciągu paru dni dała kiepski popis jako kierowca.

 • Justyna Steczkowska miała wypadek. Menedżer wokalistki zabrał głos!

  Justyna Steczkowska (43 l.) ostatnio najadła się sporo strachu. Gdy jechała samochodem wraz ze swoim menedżerem, doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Pojawiły się głosy, że zdarzenie spowodował współpracownik „Jusi”. Teraz Łukasz Wojtanowicz zabrał głos.

 • Wypadek J. Steczkowskiej

  We wtorek, 5 października, samochód prowadzony przez Justynę Steczkowską został potrącony przez tira. Artystka na szczęście uszła z wypadku cało. Zdarzenie nie wpłynie na jej plany artystyczne.

 • Justyna Steczkowska w rajstopach ukrywających cellulit! Potrzebuje?

  Justyna Steczkowska (44 l.) od kilku lat jest twarzą popularnych rajstop. Tym razem piosenkarka promuje model ukrywający cellulit. Czy sama też ma coś do schowania?

 • Jestem dzieckiem szczęścia

  Nina Terentiew to kobieta instytucja. Całe jej życie zawodowe to praca w telewizji. Odkryła takie osobowości, jak Justyna Steczkowska, Maciej Maleńczuk, Agata Młynarska. Ludzie się jej boją, ale cenią wyjątkową intuicję oraz talent do kreowania gwiazd.

 • Justyna Steczkowska dostała reprymendę od mamy?!

  Od zawsze łączyła je wyjątkowo silna więź. Justyna, mimo że ma aż ośmioro rodzeństwa, czuła ogromne wsparcie swojej mamy – Danuty.  Matka gwiazdy po śmierci swojego męża siedem lat mieszkała(...) atmosferze... "Pani Danuta już od jakiegoś czasu niepokoiła się medialnymi doniesieniami na temat Justyny.  Żywo interesuje się życiem córki. W lipcu drżała o jej zdrowie, gdy usłyszała, że miała wypadek...

 • "X Factor" odrabia straty

  Po pięciu tygodniach "X Factor" odzyskał palmę pierwszeństwa wśród weekendowych muzycznych talent shows.

Wideo na temat: justyna steczkowska wypadek
 • Dżej Dżej

  Jerzy urozmaica swoje życie nadając przedmiotom dookoła siebie cechy ludzkie. Samochód, GPS, telewizor - każdy z tych sprzętów ma imię, jest dla niego osobnym bytem, zasługującym na indywidualne traktowanie. Nie spodziewa się, że dzięki temu odnajdzie miłość swojego życia. Carmen jest wyjątkowa. Chce, żeby jej mężczyzna był prawdziwym facetem i traktował ją jak księżniczkę. Był jej i tylko jej. Jak Jurek. Marzą się jej dalekie podróże, odkrywanie nieznanych tras. Ma seksowny głos i nie...

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

 • Kebab i Horoskop

  W życiu pracowników bankrutującego sklepu z dywanami wszystko się zmienia, gdy szef postanawia ratować upadający biznes i zatrudnia nie całkiem uczciwych specjalistów od marketingu, o wdzięcznych pseudonimach Kebab i Horoskop.