• Informacje na temat:

  justyna tomańska totoszko

Artykuły na temat: justyna tomańska totoszko
 • Mariusz Totoszko uczy dzieci muzyki ("Niezwykłe lekcje rytmiki. Jestem Polakiem")

  ...byłem odpowiedzialny ja, a za wszelakie kwestie liryczne Justyna Tomańska" - tłumaczy Mariusz Totoszko w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle. Justyna Tomańska wyjaśnia, że jednym(...) płyt i książek edukacyjnych. Stąd też namówiłam Mariusza, abyśmy zrobili coś dla naszych dzieci. Później okazało się, że przerodziło się to w duży projekt" - dodaje Tomańska. Tomańska oraz Totoszko...

 • "Mali giganci": Julia Totoszko jest "Happy"

  Za nami pierwsze starcie drużyn w programie "Mali giganci". Znów wysokie noty zebrała 9-letnia Julia Totoszko, choć jednocześnie jurorzy dyskretnie ją skrytykowali.

 • "Mali giganci": Julia Totoszko jest "Happy"

  Za nami pierwsze starcie drużyn w programie "Mali giganci". Znów wysokie noty zebrała 9-letnia Julia Totoszko, choć jednocześnie jurorzy dyskretnie ją skrytykowali.

 • "Mali giganci": Agnieszka Chylińska zazdrości Julii Totoszko

  ...​W programie "Mali giganci" prowadzą "Tytani" Natalii Lesz, w składzie których wysoko punktuje 9-letnia wokalistka Julia Totoszko.

 • Piotr Adamczyk w "Hell's Kitchen"

  To już siódmy tydzień rywalizacji w pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen". W dzisiejszym odcinku uczestników programu czeka kolejna kulinarna bitwa. Osoby, które wygrają starcie, spędzą wieczór wspólnie z szefem "Piekielnej Kuchni" w restauracji Piotra Adamczyka. W kulinarnym show Polsatu pojawią się także Maciej Dowbor oraz Mariusz Totoszko z żoną Justyną Tomańską.

 • Lubert i "Idol" dla kobiet

  Na stronach INTERIA.PL odbyła się premiera klipu do utworu "Chcę" - debiutanckiej piosenki nowej grupy Volver, tworzonej przez gitarzystę Tomka Luberta (wcześniej Video i Virgin) i wokalistę Mariusza Totoszko, finalisty drugiego "Idola".

 • "Mali giganci": "Znakomita" córka Mariusza Totoszki

  Jedną z uczestniczek, która zrobiła największe wrażenia na jurorach programu "Mali giganci", była Julia Totoszko, córka wokalisty Mariusza Totoszki i jego byłej żony Marty Smuk.