• Informacje na temat:

  kabareciarz

Artykuły na temat: kabareciarz
 • Robert Górski bierze ślub! Ciąg dalszy zmian w życiu kabareciarza!

  Życie Roberta Górskiego (48 l.) przez ostatnie miesiące przechodzi całkowitą metamorfozę. Kiedy kilka miesięcy temu okazało się, że sytuacja uczuciowa kabareciarza jest dość zawiła, jego fani byli mocno zaskoczeni tym faktem. Sprawa jeszcze bardziej się komplikuje, bo okazuje się, że aktor stanie na ślubnym kobiercu.

 • Kabareciarze zadrwili z Agaty Młynarskiej

  Z okazji jubileuszu kabaretu "Paranienormalni" kabareciarze pojawili się w studiu programu "Świat się kręci". Na prośbę Macieja Kurzajewskiego sparodiowali... prowadzących program.

 • ​Piotr Cyrwus kabareciarzem?

  .... Kabareciarzem raczej póki co nie zostanę - mówi ze śmiechem. Fanów Piotra Cyrwusa czeka w najbliższym czasie jeszcze jedna niespodzianka - aktora oglądać będzie można w jednym z odcinków cieszącego się...

 • Steffen Moeller otrzymał Nagrodę Weizsaeckera

  Niemiecka Fundacja Narodowa przyznała Steffenowi Moellerowi Nagrodę im. Richarda von Weizsaeckera za zasługi dla porozumienia między Niemcami a Polakami. Niemiecki autor, aktor i kabareciarz przyczynił się do zbliżenia obu narodów - napisano w uzasadnieniu.

 • Robert Górski już po ślubie. Tak wyglądała uroczystość

  Znany kabareciarz Robert Górski (48 l.) w sobotę 7 września wziął ślub z dziennikarką Moniką Sobień (34 l.).

 • "Sanepid": Mariusz Kałamaga w klipie GrubSona!

  Mariusz Kałamaga ściąga swój żółty sweterek i... zakłada biały fartuch! Zagrał w nim obok GrubSona, Jareckiego i DJ-a BRK w teledysku do utworu "Sanepid".

 • Robert Górski: To cud, że dziś żyje! Otarł się o śmierć

  Rodzina jest dla Roberta Górskiego (48 l.) priorytetem i największą wartością. Kabareciarz przeżył ostatnio chwile grozy i przekonał się o tym, jak niewiele trzeba, by móc stracić życie. Teraz jeszcze bardziej cieszy się z każdego dnia.

 • Kabareciarze zdemolują dom

  Dwaj szaleni członkowie kabaretu Łowcy.B, Mariusz Kałamaga i Paweł Pindur, wiosną 2013 r. rozbawią widzów telewizji Comedy Central Polska. W swoim programie będą w warunkach domowych przeprowadzać zwariowane eksperymenty.

 • Robert Górski weźmie ślub i przy okazji ochrzci córkę! Skąd taka decyzja?!

  Wiadomość o ślubie Roberta Górskiego (48 l.) nieco zaskoczyła jego fanów. Teraz kabareciarz szykuje następną niespodziankę...

 • Kabareciarze znowu górą

  Wakacyjna kanikuła odbija się wyraźnie na liście OLiS, przedstawiającej cotygodniową sprzedaż płyt w Polsce. Od ładnych paru tygodni nie pojawiło się tam żadne wydawnictwo mogące aspirować do czołówki zestawienia. W tej sytuacji wciąż najlepiej sprzedającą się płytą w naszym kraju pozostaje album z archiwalnymi nagraniami kabaretu "Tey" z lat 1971-1980.

Zdjęcia na temat: kabareciarz
Wideo na temat: kabareciarz
 • Michał Wójcik z Ani Mru Mru ociepla wizerunek po zdradzie żony

  Michał Wójcik po rozwodzie z żoną Agnieszką (przeżyła szok, gdy w telefonie komórkowym męża znalazła film dokumentujący jego miłosne igraszki z inną kobietą) próbuje ocieplić wizerunek. Kabareciarz wystąpił w teledysku w nową partnerką, Ewą Tecel, i synem Charliem.

 • Steffen Möller: Co słychać u sympatycznego Niemca?

  Heidelberg to miasto, do którego przeprowadzili się niedawno rodzice znanego w Polsce aktora i pisarza Steffena Möllera. Kabareciarz pokazał w "Dzień Dobry TVN" to urocze niemieckie miasteczko. Czy w Niemczech nadal myśli się o Polsce stereotypami? Czym na co dzień zajmuje się Steffen? (Dzień Dobry TVN / x-news)

 • Artyści z Ani mru mru zdradzili kulisy swojej pracy

  Ani mru mru to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Tworzą go trzej mężczyźni: założyciel Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek. W „20m2 Łukasza” artyści zdradzili kulisy swojej pracy. Opowiedzieli, co najgorszego może przytrafić się kabareciarzom na scenie i jak radzą sobie w niespodziewanych sytuacjach. Problem pojawia się, gdy któryś z nich zapomni tekstu. Co wówczas

Dyskusje na temat: kabareciarz