• Informacje na temat:

  kabaret ani mru mru

Artykuły na temat: kabaret ani mru mru
 • Ani Mru-Mru: Świat jest pełen wariatów

  Ani Mru-Mru od lat jest w czołówce najbardziej lubianych kabaretów. Satyrycy zdradzają swój przepis na sukces i mówią, co bawi ich najbardziej.

 • Marcin Wójcik: 45 lat i Ani Mru Mru

  Zanim został gwiazdą kabaretu, pracował jako nauczyciel. Na scenie występuje od prawie 20 lat. Z Michałem Wójcikiem (który nie jest jego bratem) i Waldemarem Wilkołkiem stworzył kultowy tercet. 5 stycznia 2019 roku Marcin Wójcik skończył 45 lat.

 • Bajm rusza w trasę z kabaretem Ani Mru Mru

  Grupa Bajm i kabaret Ani Mru Mru 19 czerwca rozpoczynają wspólną trasę pod hasłem "Lubelskie - smakuj życie". Pierwszy koncert zagrają w Szczecinie w hali Azoty Arena.

 • Z Ani Mru Mru do szpitala

  Marcin Wójcik z Ani Mru Mru, lider kabaretu i główny autor tekstów do skeczy przejdzie niebawem skomplikowaną operację.

 • Ani Mru Mru z Monty Pythonem!

  Zapowiadany od kilku miesięcy wspólny występ kabaretu Ani Mru Mru z Michaelem Palinem, członkiem legendarnej grupy Monty Pythona, odbył się w piątek, 22 września, w Teatrze Dramatycznym w Elblągu. Artyści wystąpili wspólnie w piosence "Arka Noego". Michael Palin zagrał rolę trzeciego "dziecka" obok kabaretowych "dzieci" Michała Wójcika i Waldka Wilkołka oraz "ojca" Marcina Wójcika.

 • Ani Mru Mru w LIVE.INTERIA.TV!

  Tegoroczna 23 już edycja Przeglądu Kabaretów - PAKA po raz pierwszy w swojej historii będzie na żywo transmitowana w telewizji internetowej. Konkursowe skecze oraz wywiady z gwiazdami sceny kabaretowej dotrą do internautów za pośrednictwem telewizji LIVE.INTERIA.TV .

 • Marcin Wójcik z Kabaretu Ani Mru-Mru: Jesteśmy ogólnie wesołymi ludźmi

  Założyciel kabaretu Ani Mru-Mru nie unika rozmów na ulicy, na scenie nie boi się zaczepek widzów. Teraz Marcin Wójcik jedzie do Mrągowa i sam nie wie, co się tam wydarzy.

 • Nocny Kochanek i Michał Wójcik (Ani Mru-Mru) jako Diabeł ("Tribjut")

  Metalowa grupa Nocny Kochanek i znany z kabaretu Ani Mru-Mru Michał Wójcik prezentują teledysk "Tribjut". To polska wersja "Tribute" z repertuaru Tenacious D.

 • Ani Mru-Mru dubbingują... pchły

  Pierwszy raz w dubbingu, ale, przyznać trzeba, że pewności siebie im nie brakuje. Aktorzy kabaretu Ani Mru-Mru - Marcin Wójcik i Michał Wójcik - użyczyli swoich głosów dwóm zwariowanym pchełkom, bohaterkom filmu "Biała i Strzała podbijają kosmos 3D". Film w kinach już 17 września.

 • Ani Mru-Mru: 10 lat wygłupów

  ...- Dostaliśmy tę nagrodę od TVP2 za to, że od 10 lat wygłupiamy się na antenie tego programu - powiedział - powiedział Marcin Wójcik z kabaretu Ani-Mru, nagrodzonego podczas gali Telekamer "Tele Tygodnia" 2011 specjalną nagrodą TVP2.

Zdjęcia na temat: kabaret ani mru mru
Wideo na temat: kabaret ani mru mru
 • Artyści z Ani mru mru zdradzili kulisy swojej pracy

  Ani mru mru to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Tworzą go trzej mężczyźni: założyciel Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek. W „20m2 Łukasza” artyści zdradzili kulisy swojej pracy. Opowiedzieli, co najgorszego może przytrafić się kabareciarzom na scenie i jak radzą sobie w niespodziewanych sytuacjach. Problem pojawia się, gdy któryś z nich zapomni tekstu. Co wówczas

Dyskusje na temat: kabaret ani mru mru
 • Re: "Świat według Kiepskich": Sławomir Szczęśniak: "Przyjęto mnie po przyjacielsku"

  Sławomira Szczęśniaka osobiście bardzo cenie, gdyż mam w pamięci np. utwór " Kiedy pada śnieg " T-raperów Znad Wisły. Tak, to były dobre czasy, ówczesny target był inny niż obecny. Aktualnie jaki odbiorca taki kabaret, skecz, czy piosenka. Co więcej, ten dawny humor dorosłych facetów przemawiał do młodych bardziej niż " Ani mru mru " do starszych. Ja tam nadal uwielbiam te słowne " szukanie