• Informacje na temat:

  kabaret łowcy.b

Artykuły na temat: kabaret łowcy.b
 • Doda obroni tytuł świra?

  ...w serialu, dwa gołębie Agnieszki "Frytki" Frykowskiej i występ Isis Gee w "Tańcu z gwiazdami". Wyłoniony zostanie też najbardziej świrnięty kabaret. O ten tytuł walczą m.in. Mariolka (Kabaret Paranienormalni), Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Łowcy.B i Piotr Bałtroczyk. W kategorii "Osobowość TV" nominowani są: Katarzyna Pakosińska, Ędward Ącki, Michał "Misiek" Koterski, Jan...

 • "Sanepid": Mariusz Kałamaga w klipie GrubSona!

  Mariusz Kałamaga ściąga swój żółty sweterek i... zakłada biały fartuch! Zagrał w nim obok GrubSona, Jareckiego i DJ-a BRK w teledysku do utworu "Sanepid".

 • Ibisz: Teraz będzie komikiem

  Był Pan ostatnio w USA. W jakim celu? Krzysztof Ibisz: - Trochę występuję z kabaretami i piszę dla nich teksty. Pół roku temu, na pikniku country napisałem razem z kabaretem Łowcy.B dwa skecze, które zaprezentowaliśmy. Po kilku występach Łowcy.B, kabarety Młodych Panów i Smile zaproponowali mi wyjazd do USA. Pojechaliśmy w trasę. Prowadziłem tam galę i brałem udział w improwizowanych skeczach...

 • Łowcy.B: Tylko u nas na żywo!

  W krakowskiej Rotundzie trwa Przegląd Kabaretów PAKA, który transmitowany jest w live.interia.tv . Dzisiaj o godz. 15.00 gośćmi interaktywnego programu Transmisja będą: Zakleszcz, Góra, Basen, Zlew, Prymus, Maćkowy Potwór, czyli popularny kabaret Łowcy.B.

 • Ja MMM Chyba Ściebie: Łowcy.B wydają debiutancką płytę

  Pod szyldem Ja MMM Chyba Ściebie debiutuje "punkowa grupa rozweselająca", czyli muzyczne oblicze członków kabaretu Łowcy.B.

 • Kałamaga: Mogę się "zresetować"

  Tej jesieni widzowie Polsatu nadal będą mogli oglądać Mariusza Kałamagę z kabaretu Łowcy.B. Drugiego października rusza show "Stand up. Zabij mnie śmiechem", który artysta poprowadzi wspólnie z Tomaszem Kammelem.

 • Pojedynek miast na żarty

  Odwieczny pojedynek Torunia i Bydgoszczy rozstrzygnie... pojedynek kabaretów. Już w niedzielę, 30 maja, odbędzie się walka na żarty!

 • Ibisz gospodarzem święta kabaretu

  Już po raz czwarty w telewizji Polsat zobaczymy śmietankę polskiej sceny kabaretowej. Nie zabraknie ani zespołów, ani solistów. Imprezę poprowadzi Krzysztof Ibisz.

 • Czy Misiek pokona Szymona?

  Każdy z nich jest nieźle ześwirowany. W ubiegłym roku Misiek Koterski wywalczył tytuł Super Świra, a Szymon Majewski został Tele Świrem. Teraz rywalizują między sobą o tytuł Super Świra 2008.

 • Doda i Justyna: Świry

  Showman Szymon Majewski, twórca postaci Mariolki z kabaretu Paranienormalni Igor Kwiatkowski, zespół Video i aktor Tomasz Karolak - to niektórzy laureaci studenckiego plebiscytu "Świry 2009".

Wideo na temat: kabaret łowcy.b
 • Mniam!

  Ale się porybiło... Ryby będą łowić na lądzie! W ko-ko-ko-komedii z ikrą rekin rybojad i jego ekipa morskich płetwiaków poczują smaka na kurczaka. Smakowite opowieści żółwicy Magdy (Magda Gessler), zachwalającej specjały kuchni "nadwodnego" świata, sprawiły, że dwa rekiny - Szczena (Piotr Fronczewski) i mały Olo (Marcin Hycnar) - poczuły smaka na kurczaka. Płetwiaści koneserzy drobiu rozpoczynają łowy na lądzie i sieją postrach w nadmorskich kurnikach, korzystając z rybokopa - machiny...

 • Swing

  Pierwszy kinowy film twórców Kabaretu LIMO to szalona komedia pomyłek. Marek – fan internetowych forów – postanawia odświeżyć związek z Lucyną za pomocą seksu grupowego. Namówienie swojej dziewczyny i przyjaciela na swing wydaje się być misją niemożliwą i, na szczęście dla widzów, faktycznie nie jest łatwe. Wbrew pozorom "Swing" to opowieść o miłości, przyjaźni oraz tak rzadkiej dzisiaj szczerości. "Swing" Abelarda Gizy różni się od klasycznych produkcji filmowych – znajdziemy tu bowiem...

 • Samotny mężczyzna

  "Samotny mężczyzna" jest adaptacją prozy Christophera Isherwooda, autora m.in. "Pożegnania z Berlinem", na podstawie którego powstał scenariusz słynnego "Kabaretu". Za niezwykłe zdjęcia odpowiada Eduard Grau, a nominowaną do Złotego Globu muzykę napisał polski kompozytor Abel Korzeniowski ("Duże zwierzę"). "Samotny mężczyzna" prowadzi widzów przez jeden dzień z życia Georga Falconera, profesora uniwersyteckiego, który nie może pogodzić się z tym, że właśnie stracił swoją wielką miłość....