• Informacje na temat:

  kabaret młodych

Artykuły na temat: kabaret młodych
 • Kabaret OT.TO: Popularność uderza do głowy

  W rozmowie z "Życiem na gorąco" członkowie kabaretu OT.TO - Wiesław Tupaczewski, Andrzej Tomanek i Andrzej Piekarczyk - wyjawili kulisy swojej działalności, a także opowiedzieli m.in. o najbardziej spektakularnej wpadce.

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.

 • Kabaret Moralnego Niepokoju: Jak wyglądała ich droga na szczyt?

  Kabaret Moralnego Niepokoju to dziś niekwestionowani królowie polskiego dowcipu!

 • Bogusław Kaczmarczyk: Powrót do źródeł

  Chociażby dla takich chwil warto pracować. Niedawno Bogusław Kaczmarczyk - niezapomniany pacjent Nowak z serialu "Daleko od noszy" przeżył zabawną przygodę.

 • "Powiedz tak!": Katarzyna Zawadzka zaczynała od tańca ludowego i kabaretu!

  ...się spełniają. Trzeba tylko iść swoją drogą z sercem i determinacją, bez lęku - mówi dziś, pytana, czy spodziewała się, że osiągnie sukces, o jakim śni wiele młodych dziewczyn mieszkających(...). - Właśnie od Alg wszystko się zaczęło! Należałam do tego zespołu 14 lat! Brałam też udział w konkursach recytatorskich i należałam przez jakiś czas do szkolnego kabaretu, który prowadził mój tata. To były...

 • Kacper Kuszewski: Więzień jednej postaci

  Swego rodzaju ironią losu jest, że Kacper Kuszewski, artysta grający w teatrze eksperymentalnym, śpiewający w spektaklach muzycznych czy znakomicie tańczący, znany jest głównie z roli w telenoweli. Jednak aktor bardzo lubi swego bohatera.

 • Gra w serialach, ale jej żywiołem jest kabaret

  Katarzyna Pakosińska, czyli terapeutka z "Niani" i Anita z "Hotelu 52", będzie gwiazdą kolejnego odcinka kabaretowego show Dwójki "Dzięki Bogu już weekend!". Jej występ na żywo obejrzeć będziemy mogli już dziś w TVP 2 o godzinie 21.45.

 • Zaz oddaje hołd Paryżowi (nowa płyta "Paris")

  Na 10 listopada wyznaczono datę premiery nowej płyty Zaz - jednej z największych obecnie gwiazd piosenki francuskiej. "Paris" to hołd oddany stolicy Francji.

 • Mikołaj Cieślak (41 l.), znany z Kabaretu Moralnego Niepokoju, przyłapany został w dwuznacznej sytuacji z tajemniczą kobietą.

 • Zaz powraca do Polski na jeden koncert

  5 grudnia fani muzyki francuskiej będą mieli okazję zobaczyć Zaz w Progresja Music Zone w Warszawie podczas jedynego koncertu w Polsce w ramach cyklu muzyki aktualnej Francophonic.

Zdjęcia na temat: kabaret młodych
Dyskusje na temat: kabaret młodych
 • Re: "Świat według Kiepskich": Sławomir Szczęśniak: "Przyjęto mnie po przyjacielsku"

  Sławomira Szczęśniaka osobiście bardzo cenie, gdyż mam w pamięci np. utwór " Kiedy pada śnieg " T-raperów Znad Wisły. Tak, to były dobre czasy, ówczesny target był inny niż obecny. Aktualnie jaki odbiorca taki kabaret, skecz, czy piosenka. Co więcej, ten dawny humor dorosłych facetów przemawiał do młodych bardziej niż " Ani mru mru " do starszych. Ja tam nadal uwielbiam te słowne " szukanie