• Informacje na temat:

  kabaret moralnego niepokoju i magda stużyńska

Artykuły na temat: kabaret moralnego niepokoju i magda stużyńska
 • Magda Stużyńska odchodzi z Kabaretu Moralnego Niepokoju!

  Magda Stużyńska postanowiła pójść w ślady Katarzyny Pakosińskiej...

 • Kabaret Moralnego Niepokoju: Jak wyglądała ich droga na szczyt?

  Kabaret Moralnego Niepokoju to dziś niekwestionowani królowie polskiego dowcipu!

 • "Przyjaciółki": Magdalena Stużyńska nie ma czasu na imprezowanie!

  Magda Stużyńska przyznaje, że praca pochłania jej tyle czasu, że nie ma czasu na to, by bywać na imprezach. Aktorka oprócz roli w serialu „Przyjaciółki”, jest także członkinią Kabaretu Moralnego Niepokoju, w którym zastąpiła Katarzynę Pakosińską.

 • Ma wielką tremę przed premierą programu... kabaretowego

  Nominowana do Telekamery "Tele Tygodnia" 2013 Magdalena Stużyńska, czyli Anka Strzelecka z "Przyjaciółek", przygotowuje się do bardzo ważnej dla siebie premiery. Już w sobotę zaprezentuje się widzom Teatru Capitol jako nowa członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju.

 • "Przyjaciółki": Nie lubię bufonów

  ...zapracować. Z Magdą Stużyńską łączy pana poczucie humoru. Pan jest zaprzyjaźniony z Paranienormalnymi, a Magda to żeński głos w Kabarecie Moralnego Niepokoju. Ma to wpływ na waszą pracę na planie? - Tak. Magda ma podobne spojrzenie na wiele zawodowych spraw, no i jej poczucie humoru! Uwielbiam. Niestety, to często sprawia, że mam problem, żeby się nie śmiać w trakcie ujęcia. Są takie nagrania...

 • Stużyńska zastąpi Pakosińską!

  Kabaret Moralnego Niepokoju znów będzie miał w swoim składzie atrakcyjną kobietę! Następczynią Katarzyny Pakosińskiej, która w zeszłym roku rozstała się z zespołem, jest Magdalena Stużyńska.

 • Zastąpiła Pakosińską. Da radę?

  Nominowana do Telekamery "Tele Tygodnia" 2013 Magdalena Stużyńska, czyli Anka Strzelecka z "Przyjaciółek", przygotowuje się do bardzo ważnej dla siebie premiery. Już w sobotę, 5 stycznia, zaprezentuje się widzom Teatru Capitol jako nowa członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju.

 • Święta na wesoło

  Ponoć śmiech, to najlepsza gimnastyka. Po świątecznej biesiadzie warto pogimnastykować się przy kabaretowych skeczach.

Wideo na temat: kabaret moralnego niepokoju i magda stużyńska
 • Magdalenę Stużyńską pochłania praca

  Magda Stużyńska przyznaje, że praca pochłania jej tyle czasu, że nie ma czasu na to, by bywać na imprezach. Aktorka oprócz roli w serialu „Przyjaciółki”, jest także członkinią Kabaretu Moralnego Niepokoju, w którym zastąpiła Katarzynę Pakosińską.