• Informacje na temat:

  kabaret moralnego niepokoju kobieta

Artykuły na temat: kabaret moralnego niepokoju kobieta
 • Mikołaj Cieślak (41 l.), znany z Kabaretu Moralnego Niepokoju, przyłapany został w dwuznacznej sytuacji z tajemniczą kobietą.

 • Tworzymy zgrany duet!

  Z czego się śmieją? Dlaczego tworzą kabaret? Co sądzą o koleżankach po fachu? - Niby jesteśmy osobnymi bytami, ale świetnie się rozumiemy - mówią o sobie. Oto rozmowa z czołowymi polskimi kabareciarzami, Robertem Górskim i Marcinem Wójcikiem.

 • "Przyjaciółki": Magdalena Stużyńska nie ma czasu na imprezowanie!

  Magda Stużyńska przyznaje, że praca pochłania jej tyle czasu, że nie ma czasu na to, by bywać na imprezach. Aktorka oprócz roli w serialu „Przyjaciółki”, jest także członkinią Kabaretu Moralnego Niepokoju, w którym zastąpiła Katarzynę Pakosińską.

 • Pakosińska wraca na scenę

  Katarzyna Pakosińska, związana niegdyś z Kabaretem Moralnego Niepokoju i uczestniczka 13. edycji "Tańca z gwiazdami", ogłosiła właśnie, że wraca na scenę. Jej nowy program będzie można zobaczyć już na wiosnę.

 • Elżbieta Romanowska gwiazdą "Słodkiego życia"

  W marcu TVP rozpocznie emisję nowego serialu "Słodkie życie". W nagrywanym przy udziale publiczności sitcomie występują gwiazdy Kabaretu Moralnego Niepokoju i aktorzy komediowi - Mikołaj Cieślak, Ewa Gorzelak, Roberta Górski, Elżbieta Romanowska i Jerzy Łapiński.

 • Elżbieta Romanowska robi to, co kocha

  Elżbieta Romanowska jest kobietą o pełniejszych kształtach, ale nie ma kompleksów z tego powodu. Bawi nas jako Jola w "Ranczu" oraz Klara w sitcomie "Słodkie życie".

 • "Ucho Prezesa": Będą nowe odcinki!

  ..."Ucho Prezesa" to internetowy serial satyryczny Kabaretu Moralnego Niepokoju, którego bohaterem jest Jarosław Kaczyński i rządząca partia PiS. Lider kabaretu Robert Górski powiedział, że - tak jak(...) odcinki, które będą emitowane od 15 lutego, w każdą środę. Wojciech Orszulak, menadżer artysty Roberta Górskiego i Kabaretu Moralnego Niepokoju powiedział, że zaczęła się już produkcja kolejnych...

 • Kayah nosi spodnie, kiedy chce

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać piosenki "Noszę spodnie, kiedy chcę" w wykonaniu Kayah, która promuje film "Złoty środek" Olafa Lubaszenki.

 • Robert Górski i jego wielka tajemnica

  ...kabaretowej pojawią się nowe gwiazdy na miarę Kabaretu Moralnego Niepokoju! *** Zobacz więcej materiałów:(...) Katarzyny, i dziennikarki Moniki Sobień (31 l.), która dopiero co urodziła mu córeczkę Malinę, w jego życiu przez wiele lat była jeszcze jedna kobieta! To królowa polskich kabaretów, Beata...

 • Pakosińska: Kłopot z wypinaniem pupy

  Jedni mają donośny głos, ona ma donośny śmiech. Ma też dużo życiowej mądrości, ciepła i wiary w ludzi oraz w miłość.