• Informacje na temat:

  kabaret paranienormalni

Artykuły na temat: kabaret paranienormalni
 • Robert Motyka z kabaretu Paranienormalni tłumaczy się z zawieszenia działalności

  Robert Motyka (43 l.) w najnowszym wywiadzie wyjaśnił, dlaczego kabaret Paranienormalni zawiesza działalność.

 • Kabareciarze zadrwili z Agaty Młynarskiej

  Z okazji jubileuszu kabaretu "Paranienormalni" kabareciarze pojawili się w studiu programu "Świat się kręci". Na prośbę Macieja Kurzajewskiego sparodiowali... prowadzących program.

 • Igor Kwiatkowski rzuci kabaret dla gotowania?

  ..."Lubię rozśmieszać ludzi, zaspokajać ich potrzeby i karmić ich" – mówi Igor Kwiatkowski z uwielbianego przez Polaków kabaretu Paranienormalni. Ten tercet, w którym komik bawi nas wraz z Robertem(...) założył kabaret. Gdy opuszcza scenę czy studio po nagraniu kolejnego programu Paranienormalni Tonight, jest jednak do bólu… normalny, a nawet smutny. I spieszy się do kuchni, gdzie wyczarowuje dania...

 • Dziesięciolecie Paranienormalnych

  Kabaret Paranienormalni świętuje dziesiąte urodziny! Igor Kwiatkowski, Robert Motyka, Michał Paszczyk oraz Rafał Kadłucki zapowiadają przegląd swoich najlepszych skeczów podczas jubileuszowych występów 25 października.

 • "Paranienormalni" zdradzają kulisy swojego odejścia z TVP!

  Zdjęcie z anteny TVP2 show "Paranienormalni Tonight" dla wielu widzów było prawdziwym szokiem!

 • Paranienormalni w amerykańskim stylu

  Staramy się łączyć dobrze znany nam świat kabaretowy z rozrywką telewizyjną - mówią Igor Kwiatkowski i Robert Motyka. Przygotowują też repertuar na nowy sezon show, który ruszy jesienią.

 • Igor Kwiatkowski: Mam ciemniejszą stronę!

  Kto by nie znał „Mariolki”? Igor Kwiatkowski (40), artysta kabaretowy, stworzył tę kultową już postać, obserwując ludzi dookoła: na ulicy, w autobusie. Zwłaszcza kobiety. Współzałożyciel kabaretu Paranienormalni rozstał się z nim w grudniu zeszłego roku, by kontynuować solową karierę. Prywatnie odpowiedzialny mąż i ojciec. W rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie" satyryk opowiada czy zawsze...

 • "Paranienormalni Tonight" od marca w TVP2

  W nowym rozrywkowym show TVP2 "Paranieormalni Tonight" znakomici komicy oraz parodyści, Igor Kwiatkowski i Robert Motyka, będą gościć gwiazdy sceny, estrady i ekranu, które postawią w humorystycznych, zaskakujących, a często także kłopotliwych sytuacjach.

 • Cezary Pazura i Andrzej Grabowski poprowadzą "Nową scenę śmiechu"

  ...ze swoich umiejętności komediowych. Oprócz tych dwóch wspaniałych aktorów na Nowej scenie śmiechu zaprezentują się też m.in. kabarety: Paranienormalni, Rewers, Jurki, Chyba, Czesuaf, Ciach, Dno(...) rozśmieszać widownię i zapraszać na skecze najlepszych polskich kabaretów. Premiera "Nowej sceny śmiechu" - w piątek, 6 marca, o 17:00. Cezary Pazura, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów...

 • Kabarety w Koszalinie

  W tym roku gwiazdy kabaretu i estrady, satyrycy, spotykają się na Festiwalu w Koszalinie już po raz trzynasty! Widzowie TVP2 będą mogli obejrzeć Festiwal Kabaretowy "Kabaretowa wojna domowa" w sobotę, 28. lipca.

Zdjęcia na temat: kabaret paranienormalni
Wideo na temat: kabaret paranienormalni
 • Łukasz Jakóbiak udaje Mariolkę. Śmieszne?

  W programie "20 m2 Łukasza" gościł ostatnio Robert Motyka i Igor Kwiatkowski, czyli kabaret Paranienormalni. Gdy prowadzący zapytał, czy łatwo grać Mariolkę, Igor zaproponował mu, by sam spróbował. Jak wyszło? - zobaczcie... (20m2 Łukasza/x-news)

 • Kolejna parodia klipu Urbańskiej!

  Tym razem "Rolowanie" Nataszu Urbańskiej postanowili sparodiować w programie "20 m2 Łukasza" panowie z kabaretu Paranienormalni. Wyszło lepiej niż u Majewskiego?

Dyskusje na temat: kabaret paranienormalni