• Informacje na temat:

  kabaret rak

Artykuły na temat: kabaret rak
 • Gabi Gold: Co się stało z piękną Czeszką z kabaretu Drozdy?

  ..." – śmieje się. Z Lady M koncertowała w całej Europie. Po 4 latach założyła własną kapelę: Lady G. Jak to się stało, że została twarzą kabaretu Tadeusza Drozdy?  W 1997 roku została zaproszona do udziału w Międzynarodowym Festiwalu Miss Wakacji w Ustroniu Morskim. Tam poznała Tadeusza Drozdę. Z kabaretem „Herbatka u Tadka” związała się na 20 lat! Oglądaliśmy ją też m.in. w programach: „Europa da...

 • Joanna Bartel i Krzysztof Hanke: Hanysy z jednego miasta

  "Na Górnym Śląsku całymi dniami, bili hanysy się z gorolami" - takimi słowami zaczynała się tytułowa piosenka serialu komediowego "Święta wojna", doskonale ujmując perypetie jego bohaterów.

 • Lidia Stanisławska dowiedziała się, że ma raka. "Na początku cały mój świat runął"

  Choć dużo pracowała, bo nie tylko występowała ze swoim recitalem, ale też z kabaretem Old Spice Girls, to nigdy nie zapominała o badaniach kontrolnych. Lidia Stanisławska przywiązuje bowiem dużą wagę do profilaktyki i zdrowia. Co 2 lata robiła mammografię. Niestety, gdy niedawno poddała się kolejnemu badaniu, okazało się, że ma zmiany nowotworowe... - Ta wiadomość spadła na mnie jak grom...

 • Kabarety w Koszalinie

  W tym roku gwiazdy kabaretu i estrady, satyrycy, spotykają się na Festiwalu w Koszalinie już po raz trzynasty! Widzowie TVP2 będą mogli obejrzeć Festiwal Kabaretowy "Kabaretowa wojna domowa" w sobotę, 28. lipca.

 • Pakosińska: Myślałam, że mam raka

  Jest królową polskiego kabaretu, niekwestionowaną mistrzynią parodii. Jej śmiech jest tak zaraźliwy, że potrafi rozruszać największego ponuraka. Aż trudno uwierzyć, że Katarzyna Pakosińska przeżyła niedawno potworną traumę...

 • Bohdan Smoleń kończy 65 lat

  Legenda polskiego kabaretu, aktor i satyryk Bohdan Smoleń kończy w sobotę, 9 czerwca, 65 lat. Największą popularność zdobył dzięki występom w kabarecie Tey, u boku Zenona Laskowika. Kojarzony jest również z serialową rolą listonosza Edzia ze "Świata według Kiepskich".

 • Gwiazdy po latach: "Siedem życzeń"

  ...w Studium Dramatycznym w Krakowie, później skończył studia reżyserskie w Warszawie. Był aktorem teatralnym, filmowym i serialowym. Szczególnie pamiętamy go z serialowych ról Rzeckiego w "Lalce...

 • "Addio pomidory" na Open'erze

  The Who, Spice Girls i Kabaret Starszych Panów to artyści, którzy na Open'erze nie wystąpili. Podczas zakończonej właśnie 13. edycji festiwalu jego uczestnicy mogli jednak usłyszeć na żywo ich nieśmiertelne piosenki.

 • Ze śmiercią mu do twarzy

  Przebył drogę od szkolnego chóru, przez deski Broadwayu, dom pogrzebowy, aż do opuszczonych szop, w których morduje kolejne ofiary. W międzyczasie pokonał raka, a na sam koniec znów zaśpiewał. Gwiazda serialu "Dexter" i "Sześciu stóp pod ziemią", Michael C. Hall, obchodzi dziś 40. urodziny.

 • Bette Midler: Telefon do umierającej fanki

  Aktorka i piosenkarka Bette Midler spełniła marzenie chorej na raka fanki. Gwiazda zaśpiewała umierającej kobiecie piosenkę przez telefon.

Zdjęcia na temat: kabaret rak
Dyskusje na temat: kabaret rak