• Informacje na temat:

  kabaret tey

Artykuły na temat: kabaret tey
 • Kabaret OT.TO: Popularność uderza do głowy

  W rozmowie z "Życiem na gorąco" członkowie kabaretu OT.TO - Wiesław Tupaczewski, Andrzej Tomanek i Andrzej Piekarczyk - wyjawili kulisy swojej działalności, a także opowiedzieli m.in. o najbardziej spektakularnej wpadce.

 • Janusz Rewiński i Beata Ścibakówna: Niespełnieni

  O zrobieniu komedii, ukazującej wady i przywary nowych elit finansowych wolnej Polski, Jerzy Gruza myślał już w połowie lat 90. ubiegłego wieku. Tak zrodził się scenariusz emitowanego w 1999 roku serialu "Tygrysy Europy".

 • Zenon Laskowik: Cuda jednak się zdarzają!

  Zenon Laskowik (74 l.) to legenda polskiego kabaretu. Za sławę i popularność przyszło mu jednak zapłacić wysoką cenę. Wybawieniem okazała się... praca listonosza.

 • Kabaret Tey niepokonany

  Znów nic nie zmieniło się w ścisłej czołówce listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Trzeci raz z rzędu najlepszy okazał się kabaret Tey. Drugą pozycję utrzymała Diana Krall z albumem "The Girl In The Other Room", zaś trzecia jest składanka "Eska Squad".

 • Rudi Schuberth wstrząsnął wyznaniem o głodowej emeryturze. Tak wygląda jego życie!

  ..., dołączył do Zenona Laskowika (74) i kabaretu Tey. Jako Bolek w charakterystycznej kufajce i berecie objechał z Teyem Polskę, występował w USA i Kanadzie. "Polubiłem kabaret, bo mogłem się wygadać...

 • Kabaret Tey znów pierwszy

  Nic nie zmieniło się w czołówce listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Na szczycie nadal utrzymuje się wydawnictwo "Kabaret Tey Vol.2: Ciąg dalszy". Drugą i trzecią pozycję utrzymały albumy "The Girl In The Other Room" Diany Krall i składanka "Eska Squad".

 • Pomaga niepełnosprawnym dzieciom

  Siedem lat temu artysta znany m.in. z kabaretu "Tey" i z serialu "Świat według Kiepskich" kupił pod Poznaniem kilka hektarów ziemi i zajął się hodowlą koni. I tu w Baranówku z myślą o niepełnosprawnych dzieciach założył fundację "Stworzenia Pana Smolenia". - Powstał ośrodek hipoterapii, który prowadzę wspólnie z instruktorką jeździectwa i hipoterapeutką Joanną Kubisą. Ona jest cierpliwa...

 • Kabaret Tey zawstydza gwiazdy

  Tylko tydzień trwała dominacja Diany Krall na liście OLiS, przedstawiającej najpopularniejsze płyty w Polsce. Miejsce najnowszego albumu kanadyjskiej wokalistki, "The Girl In The Other Room", trochę niespodziewanie zajęło kompilacyjne wydawnictwo "Kabaret Tey Vol.2: Ciąg dalszy".

 • Janusz Rewiński: Czym się dziś zajmuje?

  ...rozkaz - uśmiecha się. Kiedy po szkole los rzucił go do Poznania, związał się ze słynnym kabaretem Tey, w którym poznał Zenona Laskowika (74 l.). - Przy Zenku nauczyłem się więcej niż w szkole(...)W kabaretach zaczął występować jeszcze jako student. Na początku lat 70. Janusz Rewiński (70 l.) bawił widzów w "Spotkaniach z balladą". W latach 80. stworzył niezapomniany duet z Bohdanem Smoleniem...

 • Kabaret "Tey" znów najlepszy

  Tylko jeden tydzień cieszył się prowadzeniem na liście najpopularniejszych płyt w Polsce najnowszy album zespołu Łzy, "Nie czekaj na jutro". W najnowszym notowaniu listy OLiS zdetronizowało go powracające na pierwsze miejsce wydawnictwo z archiwalnymi nagraniami kabaretu "Tey" z lat 1971-1980.

Wideo na temat: kabaret tey
 • Ostatni wywiad z Bohdanem Smoleniem! "Czasami nie cierpię ludzi"

  Pod koniec PRL-u był megagwiazdą. Wraz z Zenonem Laskowikiem tworzyli niezapomniane przedstawienia kabaretu Tey - śmiało można mówić o nich, że były kultowe. Grał w filmach, śpiewał, rozśmieszał do łez. Jak wyglądały ostatnie lata jego życia? Bohdan Smoleń doświadczył śmierci swojego syna a potem żony, kilka lat temu przeszedł dwa wylewy. Wraz ze swą partnerką Joanną prowadził fundację

Dyskusje na temat: kabaret tey