• Informacje na temat:

  kabriolet

Artykuły na temat: kabriolet
 • Kup kabriolet Markowskiej!

  Patrycja Markowska sprzedaje na jednym z popularnych serwisów aukcyjnych swój kabriolet. W promocji... płyta z autografem. Wokalistka wystawiła 5-letni, srebrny kabriolet z ABS, autoalarmem, elektrycznymi szybami, komputerem pokładowym, poduszką powietrzną i elektrycznymi lusterkami.

 • Barbara Kwiatkowska-Lass: Mija 20 lat od śmierci pierwszej żony Polańskiego

  W piątek, 6 marca, minęło dokładnie 20 lat od śmieci pierwszej żony Romana Polańskiego, aktorki Barbary Kwiatkowskiej-Lass. "Miała wspaniałe długie rzęsy, zadarty nosek i gibkie, jędrne ciało" - pisał w autobiografii polski reżyser.

 • "M jak miłość": Ofiara szantażu

  Ula poświęci swój czerwony kabriolet, byle tylko uwolnić się od byłego chłopaka.

 • "Mów mi Vincent" : Zły wujek z sąsiedztwa

  Nowi sąsiedzi w okolicy to najczęściej oznaka nadciągających kłopotów. Dla Vincenta (Bill Murray) - pana w średnim wieku, który mieszka razem z kotem w szeregowym domku na typowych amerykańskich przedmieściach, każda zmiana oznacza tragedię.

 • Szpital

  Doktor Robert Szewczyk zajmuje się 18-latką po wypadku samochodowym. Zakochany w niej chłopak zabrał ją na przejażdżkę kabrioletem i podczas burzy doszło...

 • Kup kabriolet Markowskiej!

  Patrycja Markowska sprzedaje na jednym z popularnych serwisów aukcyjnych swój kabriolet. W promocji... płyta z autografem.

 • "Strażacy": Strażak... sam wywołał pożar!

  Olaf Lubaszenko, czyli Witek Michalak ze "Strażaków", wiózł pożar za plecami - tak można streścić anegdotę, którą znany aktor opowiedział w swojej biografii "Chłopaki niech płaczą". Papieros, który wyrzucił jadąc kabrioletem, wywołał pożar na tylnej kanapie jego samochodu.

 • Seks, kabriolet i krew

  Marilyn Manson, wróg numer jeden amerykańskich moralistów, znów wzbudza kontrowersje!

 • Agnieszka Woźniak-Starak i jej milioner zadali szyku! Ludzie przecierali oczy!

  Agnieszka Szulim Badziak Woźniak-Starak w ostatnich dniach hucznie świętowała swoje 40. urodziny. Ukochany Piotr zrobił wszystko, by przez te kilka dni czuła się wyjątkowo jak królowa. Milioner zabrał ją nawet na przejażdżkę starodawnym kabrioletem. Problem w takich autach stanowi odkryty dach, gdyż mocne podmuchy mogą zniszczyć misternie ułożoną fryzurę. Aga wzięła więc przykład z gwiazd kina...

 • Kabrioletem po rozwód

  O czym piszą dziś (22 listopada) krajowe bulwarówki? Oczywiście o rozwodzie Dody. I jej nowym samochodzie...

Zdjęcia na temat: kabriolet
Wideo na temat: kabriolet
 • U Pana Boga za miedzą

  Kontynuacja przebojowych komedii " U Pana Boga za piecem" oraz "U Pana Boga w ogródku". Spokojne życie mieszkańców tego kąta Podlasia zakłócały tylko przybycia obcych. Czasem obcy stawał się swoim, jak Marusia, Bocian czy Marian, czasem - obcy znikał, wygnany przez lokalną społeczność, która nie chciała burzenia swojego świata. Tak jest i tym razem. Marina, atrakcyjna, dojrzała i samotna instruktorka przybywa do Królowego Mostu, by zapoznać miejscową policję z tajnikami obsługi komputera....