• Informacje na temat:

  kabriolet mercedes

Artykuły na temat: kabriolet mercedes
 • Kamińska ma problem z nagrodą

  Julia Kamińska , zwyciężczyni 11. edycji "Tańca z gwiazdami", nie może w pełni cieszyć się swoją wygraną w tanecznym show - mercedesem cabrio klasy E, wartym 250 tys. zł. Powód? Nie ma prawa jazdy!

 • Britney miała wypadek

  Chcąc zaparkować przy jednej z aptek w Hollywood, piosenkarka uderzyła swoim czarnym kabrioletem w stojącego obok srebrnego Mercedesa. Nie tracąc zimnej krwi, zaparkowała, po czym otworzyła drzwi i... uderzyła nimi w sąsiedni pojazd raz jeszcze. Nikomu nic się nie stało, jedyne straty to kilka rys na karoseriach obu samochodów. Na szczęście Britney nie jechała ze swoimi małymi synkami.

 • Kamińska ma kłopoty

  ...pracodawcą - dodaje nasze źródło. Choć nie było łatwo, w końcu po kilku miesiącach starań sprzedała luksusowego mercedesa klasy E w wersji kabriolet. A pieniądze potrzebne Julce są teraz jak nigdy(...), otrzymała w nagrodę luksusowego mercedesa i czekała, aż jej kariera nabierze błyskawicznego tempa. Tak się jednak nie stało. Jak się dowiedziałyśmy, Julka ma problemy finansowe. Jeden z jej znajomych...

 • Barbara Kwiatkowska-Lass: Mija 20 lat od śmierci pierwszej żony Polańskiego

  W piątek, 6 marca, minęło dokładnie 20 lat od śmieci pierwszej żony Romana Polańskiego, aktorki Barbary Kwiatkowskiej-Lass. "Miała wspaniałe długie rzęsy, zadarty nosek i gibkie, jędrne ciało" - pisał w autobiografii polski reżyser.

 • Samochód Janis Joplin w muzeum

  Czerwony kabriolet Porsche 365 z 1965 roku, należący kiedyś do Janis Joplin wzbogacił kolekcję Petersen Automotive Museum, specjalizującego się w zbieraniu samochodowych pamiątek po gwiazdach rocka.

 • Kamińska odebrała nagrodę!

  Julia Kamińska wreszcie odebrała swoją nagrodę, wygraną w XI edycji programu "Taniec z gwiazdami". We wtorek, 13 lipca, w warszawskim salonie mercedesa aktorka otrzymała kluczyki do samochodu.

 • Wielką paradą na ulicach miasta rozpoczął się XIV Międzynarodowy Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Impreza, w której bierze udział ponad 150 artystów filmu, teatru i muzyki z ośmiu krajów Europy, potrwa do niedzieli.

 • Grabowski: Zagrałbym Leppera

  Andrzej Grabowski jest jednym z bohaterów tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Aktor wyznał, że chętnie zagrałby postać Andrzeja Leppera, pod warunkiem, że scenariusz wyszedłby spod ręki Juliusza Machulskiego.

Wideo na temat: kabriolet mercedes
 • Pozdrowienia z raju

  Pewnej majowej nocy 2001 roku obcokrajowcy przebywający na egzotycznej wyspie na południowych Filipinach zostają wyrwani ze snu. Grupa zamaskowanych mężczyzn z karabinami umieszcza ich na barce, która wszystkich zabiera daleko w morze. Przerażeni ludzie rozumieją, że zostali porwani. Wśród nich znajduje się francuska działaczka humanitarna Therese (Isabelle Huppert). Porywacze wznoszący okrzyki "Allah Akbar" przedstawiają się jako islamscy bojownicy powiązani z organizacją niejakiego Osamy...

 • Cyrk Columbia

  W "Cyrku Columbia" akcja opiewa wokół historii mężczyzny w średnim wieku, za to z młodą narzeczoną u boku i kluczykami do Mercedesa w kieszeni. Divko wraca po emigracji w Niemczech do pozornie łatwiejszej, niekomunistycznej rzeczywistości w swoje rodzinne strony. W jego domu w bośniackiej wiosce mieszkają żona i syn. Divko najpierw musi stawić czoło swojej "starej" rodzinie, a potem przekonać małomiasteczkową społeczność do "nowej".

 • U Pana Boga za miedzą

  Kontynuacja przebojowych komedii " U Pana Boga za piecem" oraz "U Pana Boga w ogródku". Spokojne życie mieszkańców tego kąta Podlasia zakłócały tylko przybycia obcych. Czasem obcy stawał się swoim, jak Marusia, Bocian czy Marian, czasem - obcy znikał, wygnany przez lokalną społeczność, która nie chciała burzenia swojego świata. Tak jest i tym razem. Marina, atrakcyjna, dojrzała i samotna instruktorka przybywa do Królowego Mostu, by zapoznać miejscową policję z tajnikami obsługi komputera....