• Informacje na temat:

  kac vegas 2

Artykuły na temat: kac vegas 2
 • Rekord sequela "Kac Vegas"

  ..."Kac Vegas w Bangkoku", którego światowa premiera miała miejsce 25 maja, w pierwszym dniu wyświetlania zarobił aż 10,4 mln dolarów - wystarczająco dużo, bu trafić na pierwsze miejsce rankingu filmów przeznaczonych dla widzów powyżej 17. roku życia.

 • Wycofany zwiastun filmu "Kac Vegas 2"

  Trailer filmu "Kac Vegas 2", wyświetlany w amerykańskich kinach przed seansem "Kodu nieśmiertelności", został wycofany z kin przez dystrybutora Warner Bros. Powód? Skargi oburzonych widzów.

 • Mel Gibson w "Kac Vegas 2"?

  Według najnowszych doniesień, Mel Gibson ma zagrać w sequelu hitu kinowego "Kac Vegas". Być może, biorąc pod uwagę ostatnie burzliwe życie prywatne aktora, spędzenie czasu na planie tego filmu, wyjdzie mu na dobre.

 • Wycięli jego scenę z "Kac Vegas 2"

  Liam Neeson nie pojawi się jednak w sequelu hitu kinowego "Kac Vegas". Reżyser Todd Phillips postanowił zastąpić brytyjskiego gwiazdora Nickiem Cassavetesem.

 • Sequel "Kac Vegas" najlepszą komedią

  Znajdujący się na szczycie amerykańskiego zestawienia box office "Kac Vegas w Bangkoku" przeszedł do historii, zarabiając w pierwszy weekend wyświetlania 86,5 mln dolarów. Tym samym nowy film Todda Phillipsa trafił na pierwsze miejsce rankingu najlepiej zarabiających debiutów komediowych.

 • Widzowie uwielbiają mieć... kaca

  Film "Kac Vegas w Bangkoku", kontynuacja hitu Todda Phillipsa z 2009 roku "Kac Vegas", zarobił w pierwszy weekend na ekranach polskich kin 2 995 800 mln złotych. Komedię obejrzało 152 632 widzów.

 • Bill Clinton w "Kacu Vegas" 2!

  Paul Giamatti i Bill Clinton dołączyli do obsady sequela "Kaca Vegas" w reżyserii Todda Phillipsa - poinformował serwis Deadline.

 • "Kac Wawa": Made in Poland

  ..."Kac Wawa", komedia w reżyserii Łukasza Karwowskiego, to próba przeszczepienia na polski grunt i zdyskontowania zachodnich trendów. Z jednej strony dostajemy modne 3D, a z drugiej fabułę zaczerpniętą z przebojowego "Kac Vegas".

 • Kobiety mają "Seks...", faceci "Kaca..."

  Zach Galifianakis, Justin Bartha, Ed Helms, Bradley Cooper? Nie wzruszajcie ramionami! Aktorzy komediowej serii "Kac Vegas" są dziś popularniejsi od Sarah Jessiki Parker i jej koleżanek z "Seksu w wielkim mieście"!

 • Będzie "Star Trek 2"

  Dziennikarzom z Hollywood.com udało się porozmawiać z aktorem podczas premiery najnowszej produkcji z jego udziałem - "Dinner for Schmucks". U jego boku zagrali w filmie: Steve Carell ("Nocna randka"), Paul Rudd "(Stary, kocham cię) i Zach Galifianakis ("Kac Vegas"). Greenwood na temat nadchodzącego filmu s-f zdradził niewiele. Wiąże się to z faktem, że oficjalnie nie podpisał jeszcze kontraktu...

Dyskusje na temat: kac vegas 2