• Informacje na temat:

  kac vegas 3

Artykuły na temat: kac vegas 3
 • "Community": 3. sezon od 7 kwietnia

  Chang (w tej roli Ken Jeong, znany z serii  filmów "Kac Vegas") czy humorzasty Pierce, w którego wciela się Chevy Chase. 3. sezon serialu startuje 7 kwietnia o godz. 20:35 na antenie Comedy Central.

 • Rekord sequela "Kac Vegas"

  "Kac Vegas w Bangkoku", którego światowa premiera miała miejsce 25 maja, w pierwszym dniu wyświetlania zarobił aż 10,4 mln dolarów - wystarczająco dużo, bu trafić na pierwsze miejsce rankingu filmów przeznaczonych dla widzów powyżej 17. roku życia.

 • Lopez ma już nowego faceta

  ...traciła czasu. Gwiazda była na kilku randkach ze znanym z filmu "Kac Vegas" Bradleyem Cooperem.

 • "Kac Vegas 3"! Gdzie?

  Trwają prace nad trzecią częścią serii "Kac Vegas". Jak zapowiadają twórcy, ma być to ostatni film z tego cyklu.

 • Milowicz wpadł w szpony hazardu?

  ...złotych! Wygraną Milowicz oczywiście natychmiast uczcił - do końca wieczoru alkohol lał się podobno strumieniami. "Nie powiem, czy impreza zakończyła się kacem, jak przystało na Vegas" - śmiał się aktor.(...)Zaraz po świętach Milowicz wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie zagrał serię koncertów dla amerykańskiej Polonii. Jak donosi "Super Express", kiedy odwiedził Las Vegas, nie mógł sobie odmówić...

 • John Goodman w "Kac Vegas 3"

  John Goodman uchylił rąbka tajemnicy odnośnie swojej kreacji w "Kac Vegas 3" - ostatniej odsłonie kultowej komedii, w której ponownie w głównych rolach wystąpią: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis oraz Justin Bartha.

 • Wycofany zwiastun filmu "Kac Vegas 2"

  Trailer filmu "Kac Vegas 2", wyświetlany w amerykańskich kinach przed seansem "Kodu nieśmiertelności", został wycofany z kin przez dystrybutora Warner Bros. Powód? Skargi oburzonych widzów.

 • "Kac Vegas 3": Koniec karnawału

  "Kac Vegas 3" to - przynajmniej wedle deklaracji producentów - ostatnia odsłona komediowej serii w reżyserii Todda Phillipsa. Spokojny jajogłowy Stu (Ed Helms), twardziel Phil (Bradley Cooper) i socjopatyczny nerd Alan (Zach Galifianakis) po raz ostatni przeżyją w niej szaloną przygodę.

 • "Kac Vegas 3" w czerwcu na ekranach

  7 czerwca na ekrany polskich kin wejdzie "Kac Vegas 3" - trzeci i ostatni film komediowej serii w reżyserii Todda Phillipsa.

 • Wycięli jego scenę z "Kac Vegas 2"

  Liam Neeson nie pojawi się jednak w sequelu hitu kinowego "Kac Vegas". Reżyser Todd Phillips postanowił zastąpić brytyjskiego gwiazdora Nickiem Cassavetesem.

Wideo na temat: kac vegas 3
 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".

 • Kac Vegas

  Reżyser "Niezaliczonej", Todd Phillips, przedstawia komedię o wieczorze kawalerskim, który kończy się bardzo, bardzo źle. Na dwa dni przed ślubem Doug (JUSTIN BARTHA) i jego najlepsi kumple Phil i Stu (BRADLEY COOPER i ED HELMS) oraz przyszły szwagier Alan (ZACH GALIFIANAKIS) jadą do Las Vegas na wystawny wieczór kawalerski, którego nigdy nie zapomną. Kiedy towarzysze pana młodego budzą się następnego ranka z potwornym bólem głowy, nie pamiętają nic. Ich luksusowy apartament jest...

 • Kac Wawa

  "Kac Wawa" to "swojska", czyli polska odmiana przygód uczestników wieczoru kawalerskiego. Andrzej (Borys Szyc), Jarek (Antoni Pawlicki), Karol (Michał Milowicz), Tomek (Michał Żurawski) oraz Jerzy (Mariusz Pujszo) spotykają się w hotelu, gdzie w apartamencie mają grać w brydża. W tym samym czasie panna młoda - przyszła żona Andrzeja - Marta (Sonia Bohosiewicz) wraz z przyjaciółkami będą mile spędzały czas wieczoru panieńskiego z chippendalesami. Druhowie pana młodego wpadają na genialny...