• Informacje na temat:

  kacper i ania

Artykuły na temat: kacper i ania
 • "Barwy szczęścia": Kajtek i Oliwka bronią Kacpra

  Kazik zaprasza Sabinę na randkę, jednak kobieta za namową Róży szybko odrzuca jego zaloty, twierdząc, że nie jest gotowa na nowy związek po śmierci Tomali. Ojca Zuzi spotyka znajomy z czasów bezdomności i postanawia go śledzić. Jerzy martwi się, że Kacper faktycznie może mieć zespół Aspergera, ponieważ jest nadmiernie przywiązany do codziennych rytuałów. Małgorzata nie widzi w tym nic...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Kamil Bednarek i Ania Deko w przeboju Stinga!

  W piątek, 21 listopada, premierę w RMF FM miała piosenka nagrana przez Kamila Bednarka z piątą finalistką konkursu "Ja cię kręcę" - Anią Deko. Jest to cover jednego z największych przeboju Stinga - "Englishman In New York".

 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski żałuje, że odszedł z „Emki”?

  Kiedy w ubiegłym roku Kacper Kuszewski zrezygnował z roli Marka Mostowiaka w „M jak miłość”, był pewny, że jego kariera dopiero teraz ruszy z kopyta i nabierze szalonego tempa. Niestety, srodze się zawiódł... Czy żałuje swej decyzji o odejściu z serialu, który dał mu popularność, o jakiej wielu jego kolegów po fachu może tylko marzyć?

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Varius Manx i Kacper Gołda w przeboju "Africa"!

  Poznaliśmy kolejnego finalistę konkursu "Ja cię kręcę" RMF FM! Kacper Gołda nagrał wraz z zespołem Varius Manx nową wersję przeboju "Africa" grupy Toto. Utwór znajdzie się na jubileuszowej płycie wydanej z okazji 25-lecia RMF FM.

 • "rodzinka.pl": Kacper zniknie bez śladu!

  Kacper (Mateusz Pawłowski) coraz częściej wystawiać będzie cierpliwość rodziców i braci na ciężkie próby. Pewnego dnia najmłodszy syn Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) postanowi sprawdzić, jak zachowaliby się jego najbliżsi, gdyby... zaginął!

 • Anna Głogowska: "Taniec z Gwiazdami" to przygoda życia

  "Zawsze będę przede wszystkim tancerką, ale to jest dla mnie przygoda życia" - mówi Anna Głogowska, która w duecie z Krzysztofem Ibiszem prowadzi w Polsacie program "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Jak Ania radzi sobie w nowej roli?

 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski uwielbia świąteczne tradycje

  .... Jej skala przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Można powiedzieć, że postać Marka zatoczyła koło. Od niesfornego syna do ojca niesfornych dzieci... - To prawda! Kiedy zaczynaliśmy, Marek(...) te wszystkie rzeczy, bo serial zapewniał mi byt. Oczywiście czasem uwiera mnie, że większość widzów nic o tych moich zawodowych dokonaniach nie wie i widzi we mnie tylko serialowego Marka, ale taka...

 • Zbrodnia w "M jak miłość"?

  Rafał jest psychicznie chory i bardzo niebezpieczny. Jego obsesja na punkcie Anny może go popchnąć do popełnienia zbrodni. Za to zakochana w Marcinie Janka otrzyma wsparcie od jego mamy.

 • Andrzej Piaseczny wspomina Anię Przybylską w show Wojewódzkiego!

  Wokalista przed laty zajmował się nie tylko śpiewaniem. Przez długi czas wcielał się w rolę Kacpra w kultowym serialu "Złotopolscy". Jego partnerkę grała wtedy młodziutka Ania Przybylska. Nic więc dziwnego, że Andrzej i Ania zdążyli się przez ten czas bardzo zżyć ze sobą. Nagła śmierć aktorki wstrząsnęła Piaskiem i choć od tej tragedii minęło ponad pół roku, to w gwiazdorze wciąż drzemią silne...

 • RMF FM ma 25 lat. Specjalne atrakcje z okazji jubileuszu

  25 lat temu, w samo południe 15 stycznia 1990 roku rozpoczęło nadawanie Radio RMF FM. Z okazji okrągłego jubileuszu stacja nadająca z Kopca Kościuszki w Krakowie przygotowała specjalne atrakcje dla swoich słuchaczy.

Zdjęcia na temat: kacper i ania
Dyskusje na temat: kacper i ania