• Informacje na temat:

  kacper i ania

Artykuły na temat: kacper i ania
 • Kacper Kuszewski: Aktor powinien zaskakiwać

  W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pokazał, że poza talentem aktorskim potrafi świetnie śpiewać i tańczyć. Kacper Kuszewski wciąż szuka pomysłów na kolejne wcielenia.

 • Kacper Kuszewski z Kryształową Kulą

  Kacper Kuszewski został laureatem 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Kryształową Kulę wygrał po zaciętej walce z Bilguunem Ariunbataarem.

 • "The Voice of Poland": Wzruszający Kacper Gołda i energiczna Magdalena Krzemień (relacja, zdjęcia)

  Kacper Gołda, Magdalena Krzemień i Gosia Hodurek byli uczestnikami, którzy najmocniej zachwycili trenerów "The Voice of Poland" w trakcie ostatnich przesłuchań w ciemno. Kto jeszcze przeszedł do kolejnego etapu?

 • "Mam talent": Zachwycający Kacper Sikora. Co za skala!

  Mamy już komplet finalistów "Mam talent". W ostatnim odcinku półfinałowym zachwycił wokalista Kacper Sikora. Nieoczekiwanie w pierwszej trójce nie znaleźli się wymieniani wcześniej w gronie faworytów Kinga Hornik i Kuba Jaźwiecki.

 • Kacper Kuszewski: Zawsze mnie nosiło

  Przez 12 lat uczył się w szkole muzycznej, ale kiedy pomyślał, że miałby spędzić życie za pulpitem orkiestry, zrozumiał, że to nie dla niego. Kacper Kuszewski to dzisiaj gwiazda serialu "M jak miłość", aktor Teatru Pieśń Kozła we Wrocławiu i wokalista zespołu Leszcze.

 • Kacper Kuszewski o kulisach zwycięstwa w Tańcu z gwiazdami"

  Kacper Kuszewski wspomina, że udział w "Tańcu z gwiazdami" choć kosztował go dużo wysiłku, to przyniósł ogromną satysfakcję i wzbogacił o nowe doświadczenia. Nie udałoby mu się jednak dojść na sam szczyt, gdyby nie ciężka praca, godziny treningów i silna wola. Umiejętności zdobyte przed siedmioma laty na parkiecie wykorzystuje teraz w pracy aktora.

 • Czy odnaleziono zwłoki Kacpra?

  ...sprawy. Nieustannie poszukiwały przecież dowodów na to, że Kacper żyje. Usłyszeć a zobaczyć na własne oczy, to zupełnie co innego. Kiedy Teresa i Zyga (Jan Jankowski) zjawiła się nad Wisłą, gdzie(...) sfałszowania wyników badań DNA. To co dla Teresy oznaczało szczęście, że w końcu udało się załatwić zezwolenie, aby mogła w kostnicy zobaczyć Kacpra, było doskonale przygotowaną grą. Dlaczego komuś zależało, aby...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Kamil Bednarek i Ania Deko w przeboju Stinga!

  Przez całe wakacje słuchacze RMF FM mogli wysyłać krótkie filmy, na których mieli możliwość zaprezentowania swojego talentu wokalnego. Spośród nich internauci oraz gwiazdy muzyki wybrali 25 osób(...) od niej. Ania jest jednak bardzo zdolna i tym razem powinno się jej udać - ja na pewno będę za nią trzymał kciuki" - tak o Ani Deko mówi prowadzący "Must Be The Music" Maciej Rock. Od początku września...

 • Kacper z "rodzinki.pl" o świętach

  ...- Bardzo lubię święta, bo nie ma lekcji, można za to spędzić fajnie czas z rodziną i dostaje się prezenty - mówi Mateusz Pawłowski, serialowy Kacperek z "rodzinki.pl".

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Varius Manx i Kacper Gołda w przeboju "Africa"!

  Poznaliśmy kolejnego finalistę konkursu "Ja cię kręcę" RMF FM! Kacper Gołda nagrał wraz z zespołem Varius Manx nową wersję przeboju "Africa" grupy Toto. Utwór znajdzie się na jubileuszowej płycie wydanej z okazji 25-lecia RMF FM.

Zdjęcia na temat: kacper i ania
Wideo na temat: kacper i ania
 • W ostatnim odcinku "TTBZ" Katarzyna Ptasińska wykonała utwór Kayah "Kiedyś byłam różą". - Nie było cię widać ani milimetr. Byłaś po prostu kimś innym. Gdybym cię tak zobaczył, to pomyślałbym, że to Kayah, tylko troszkę ma chrypkę dzisiaj - komplementował uczestniczkę show Kacper Kuszewski.

Dyskusje na temat: kacper i ania