• Informacje na temat:

  kacper kamiński

Artykuły na temat: kacper kamiński
 • Szkoła

  Oskar Kamiński z licealnej 2c jest zakochany w młodszej o rok Patrycji Bartczak, która jest szkolną prymuską. Nastolatka proponuje mu wspólny start w konkursie...

 • Orły 2015: Nominacje ogłoszone!

  Ogłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2015, dorocznych nagród Polskiej Akademii Filmowej. O nagrodę w kategorii najlepszy film roku konkurować będą produkcje "Bogowie", "Jack Strong" i "Miasto 44". Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 2 marca 2015 roku.

 • "M jak miłość": Ewa ma nawrót raka! Czy Dominika Kluźniak odejdzie z "Emki"?

  Do Grabiny niebawem dotrze wiadomość, że Ewa (Dominika Kluźniak) walczy o życie w amerykańskim szpitalu. Czy Marek (Kacper Kuszewski) straci kolejną ukochaną? A Dominika Kluźniak pożegna się z rolą w sadze rodu Mostowiaków?

 • Janusz Kamiński zakończył zdjęcia

  Mimo zacinającego śniegu i deszczu zakończyły się zdjęcia do filmu "Hania" Reżyserem i operatorem jest laureat Oscara Janusz Kamiński. Jest to jego pierwszy polski film.

 • “M jak miłość": Domowy poród Kingi i... powrót Marii

  Szczęśliwy los sprawi, że Maria (Małgorzata Pieńkowska) wróci na stałe do Polski akurat na poród Kingi (Katarzyna Cichopek). Mały Mikołaj (Kacper Kowalski) przyjdzie na świat w Sylwestra.

 • "Swing": Julia Kamińska ma kłopot z seksem

  Film "Swing" Abelarda Gizy to historia grupy młodych ludzi, szukających urozmaicenia w związkach. Obraz twórców kabaretu LIMO, z Julią Kamińską i Kacprem Rucińskim trafi na ekrany w walentynki.

 • Złota karetka

  ...do konkursu z własną załogą. Na imprezie Kuba wykorzystuje okazję i próbuje zbliżyć się do Martyny. Serial fabularyzowany, 23 min, Polska, 2018Reżyseria: Kamila FidlerScenariusz: Kacper SzymańskiZdjęcia: Wojciech OleksiejukAktorzy: Marcin Kamiński (kumpel), Stanisław Pąk (Romek), Mirosław Rzońca (sędzia), Wojciech Zygmunt (Kuba), Janusz Szpiglewski (Misiek), Marcelina Zawadzka (Gabi), Marcin...

 • Julia Kamińska i seks grupowy

  Julia Kamińska jako swingerka? Seks grupowy to główny temat nowej komedii "Swing" w reżyserii lidera kabaretu Limo Abelarda Gizy, w której gwiazda "Brzyduli" zagrała jedną z ról.

 • M jak miłość

  ...: Piotr Bernat Muzyka: Bartosz Chajdecki, Sebastian Krajewski Aktorzy: Rafał Mroczek (Paweł), Dominika Kluźniak (Ewa), Kacper Kuszewski (Marek), Małgorzata Pieńkowska (Marysia), Krystian Domagała (Mateusz), Teresa Lipowska (Barbara), Marcin Mroczek (Piotrek), Robert Moskwa (Artur), Katarzyna Cichopek, Karolina Sawka, Joanna Jarmołowicz, Hanna Mikuć, Andrzej Precigs, Emilian Kamiński, Olga Kalicka...

 • Ruszyły zdjęcia do filmu Janusza Kamińskiego

  W poniedziałek, 4 grudnia, padł pierwszy klaps na planie długo oczekiwanego filmu "Hania" w reżyserii Janusza Kamińskiego. Operator Stevena Spielberga i dwukrotny laureat Oscara ( "Lista Schindlera" , "Szeregowiec Ryan" ) od kilku lat pragnął wyreżyserować film w Polsce. Zdjęcia w Warszawie i okolicach będą trwały do końca stycznia.