• Informacje na temat:

  kacper kuszewski rumba

Artykuły na temat: kacper kuszewski rumba
 • Taniec bez niespodzianek: Kisio odpadła

  ...parkiecie wszystkie pary 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Po raz kolejny najwyższe noty od jury i bardzo wysokie od widzów otrzymali Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość", i Anna Głogowska. - Tańczyłeś jive'a jak zawodowy tancerz - oceniła występ Kacpra Iwona Pavlović. Pozostali jurorzy byli tego samego zdania. Kuszewski i Głogowska jako jedyni zeszli z parkietu z kompletem...

 • Rubik: "Po co oni śpiewają?"

  ...koniec utworu w duecie z Fraszyńską wystąpił uczestnik poprzedniej edycji programu "Jak ONI śpiewają", Kacper Kuszewski. Wspomaganie miał również Jacek Kawalec, który przebój "Mój jest ten kawałek...

 • "Taniec z Gwiazdami": Co nas czeka w finale?

  Przed nami wielki finał 3 edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W walce o Kryształową Kule pozostały dwie pary: Tatiana Okupnik z Tomaszem Barańskim i Krzysztof Wieszczek z Agnieszką Kaczorowską

 • Kto musiał pożegnać się z tańcem?

  W siódmym odcinku 13. edycji "Tańca z gwiazdami" program opuścili Aleksandra Kisio i Łukasz Czarnecki. W niedzielę, 16 października, najlepsi na parkiecie okazali się ponownie Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.

 • Kto w finale "Tańca z gwiazdami"?

  Weronika Marczuk nie wygra 13. edycji "Tańca z gwiazdami". W niedzielę, 20 listopada, decyzją widzów pożegnała się z programem. W finale zobaczymy natomiast Kacpra Kuszewskiego i Annę Głogowską oraz Bilguuna Ariunbataara i Janję Lesar. Która z par wygra przekonamy się już za tydzień.

 • Nie panuję nad życiem prywatnym

  Aleksandra Kisio jest jedną z uczestniczek 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Razem z partnerem Łukaszem Czarneckim spędza długie godziny na wyczerpujących treningach. Aktorka deklaruje jednak, że od występu w programie oczekuje przede wszystkim dobrej zabawy i możliwości nauczenia się różnych tańców.

 • Pakosińska: Wyeksponować seksualność

  Katarzyna Pakosińska to artystka wszechstronna. Popularność zdobyła występując w kabarecie, później pracowała też jako konferansjerka, aktorka oraz dziennikarka. Teraz gwiazda, której znakiem rozpoznawczym jest zaraźliwy śmiech, spróbuje swoich sił w tańcu towarzyskim.

 • Krupa odpadła, Zielińska najlepsza

  Marta Krupa - siostra modelki Joanny Krupy - tylko raz wystąpiła w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Mimo dobrych ocen od jury, widzowie zdecydowali o jej odpadnięciu z programu. Najwięcej głosów telewidzów zdobyli: Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak.