• Informacje na temat:

  kacper kuszewski z żoną zdjęcia

Artykuły na temat: kacper kuszewski z żoną zdjęcia
 • "M jak miłość": Ewa też pożegna Mostowiaków

  To naprawdę nieprzyjemna wiadomość dla wszystkich fanów "M jak Miłość". A rodziny Mostowiaków szczególnie. Choć pewnie można było się jej spodziewać. Po tym, jak z serialu po 18 latach zdecydował się odejść Kacper Kuszewski, swoją rezygnację złożyła też Dominika Kluźniak, jego serialowa żona Ewa.

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • "M jak miłość": Spóźnione wesele Ewy i Marka

  Odkładane na później wesele Ewy (Dominika Kluźniak) i Marka (Kacper Kuszewski) w końcu dojdzie do skutku. Małżonkowie znajdą też czas na namiętną noc poślubną. Poznaj szczegóły!

 • Piotr Wereśniak: Film wyszedł naprawdę śmieszny

  Piotr Wereśniak to scenarzysta i reżyser, który ma na swym koncie takie przeboje kinowe, jak "Zakochani", "Zróbmy sobie wnuka", "Nie kłam kochanie" czy "Och Karol 2". Jego najnowszą komedię, "Wkręceni" obejrzało w kinach 800 tysięcy widzów. Film jest już dostępny na płytach DVD i Blu-ray.

 • ​"M jak miłość": Janek w szpitalu! Co stanie się z Morawskim?

  Jeszcze przed wakacjami na pierwszy plan w "M jak miłość" wysunęła się skomplikowana relacja Uli (Iga Krefft), Bartka (Arkadiusz Smoleński) oraz Janka (Tomas Kollarik).  Piękna córka Marka (Kacper Kuszewski) początkowo chciała zostać żoną policjanta, ale - kiedy na horyzoncie pojawił się Lisiecki - ich związek się rozpadł.  W ostatnich przedwakacyjnych odcinkach Ula ślubowała miłość i wierność...

 • Paweł Domagała: Lubię "dziwne" projekty

  Paweł Domagała gra jednego z bohaterów komedii Piotra Wereśniaka "Wkręceni". Aktor, którego znamy m.in. z seriali "Barwy szczęścia", "Wszystko przed nami" i "Prosto w serce" opowiedział o tym, co działo się na planie filmu Piotra Wereśniaka. Artysta zdradził przy okazji, dlaczego ogląda swoje filmy po kilkanaście razy i co sprawia, że lubi "dziwne" projekty.

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska kocha żyć

  ...którego spędziła kilkadziesiąt szczęśliwych lat, pozbawiło jej życie sensu. Cała rodzina - a przede wszystkim dzieci Barbary: Marek (Kacper Kuszewski), Marta (Dominika Ostałowska), Marysia (Małgorzata(...) było coś z nich wybrać. Przeglądane zdjęcia przynosiły nowe tematy do rozmowy. Czy w trakcie życia przywiązywała pani wagę do kolekcjonowania, archiwizowania zdjęć? - Oczywiście. Mam około 50

 • "M jak miłość": Wesele w Grabinie

  Choć trudno w to uwierzyć, od narodzin "M jak miłość" minęło 15 lat. Pierwszy odcinek wyemitowano na antenie telewizyjnej "Dwójki" 4 listopada 2000 roku. Był z nami już wtedy jedyny syn Barbary i Lucjana Mostowiaków, Marek (Kacper Kuszewski). Różnie toczyły się jego losy. Pamiętamy, że długo uchodził za czarną owcę... Kochał, zdradzał, opłakiwał zmarłą Hankę (Małgorzata Kożuchowska), zakochiwał...

 • M jak miłość

  ...(Justyna), Artur Barciś (Kolęda), Małgorzata Rożniatowska (Kisielowa), Kacper Kuszewski (Marek), Małgorzata Pieńkowska (Marysia), Iga Krefft (Ula), Sławomir Holland (Staszek), Krystian Domagała(...) spotyka się w końcu ze swoim ojcem, którego nie widział od kilku lat. Morawski senior przyjeżdża do siedliska razem z nową, wyjątkowo młodą żoną Moniką. Serial obyczajowy, 45 min, Polska, 2017 Reżyseria...

 • Zdrada w Nałęczowie?

  Prawdziwe oblężenie przeżył Park Zdrojowy w Nałęczowie, gdzie ekipa “M jak miłość" kręciła zdjęcia do nowych odcinków. Barbara (Teresa Lipowska) pozna tu miejscowego donżuana Stanisława (Włodzimierz Matuszak). Czy zdradzi z nim Lucjana (Witold Pyrkosz)?