• Informacje na temat:

  kacper sikora

Artykuły na temat: kacper sikora
 • "Mam talent": Zachwycający Kacper Sikora. Co za skala!

  Mamy już komplet finalistów "Mam talent". W ostatnim odcinku półfinałowym zachwycił wokalista Kacper Sikora. Nieoczekiwanie w pierwszej trójce nie znaleźli się wymieniani wcześniej w gronie faworytów Kinga Hornik i Kuba Jaźwiecki.

 • Klaudia Gawor i Kacper Sikora: Zwycięzcy bez płyty. Co się z nimi dzieje?

  Kacper Sikora zwyciężył w 2011 roku w czwartej edycji "Mam talent". Wcześniej, ku rozczarowaniu wielu widzów nie przeszedł "bootcampu" w programie "X Factor". Młody wokalista zachwycił w "Mam talent(...) scenie. Jestem absolutnie pewien, że będziesz zarabiał na życie śpiewaniem" - oceniał Robert Kozyra. Niestety, wygląda na to, że juror się pomylił. Kacper Sikora po finale "Mam talent" wziął udział...

 • Po finale "Mam talent": "X Factor" obnażony

  ...występów była dużo wyższa niż w "X Factor". Do ogródka Kuby Wojewódzkiego, Czesława Mozila i Mai Sablewskiej poleciały trzy kamyki: Kacper Sikora, Marta Podulka i Ania Dudek. Ta trójka nie dostała(...) wylatuje z "X Factor", by za chwilę zatriumfować w "Mam talent" (Kacper Sikora). Dekoracje się zmieniają, poziom raz lepszy, raz gorszy, ale program jakby ciągle ten sam. Michał Michalak...

 • "Mam talent": Mamy zwycięzcę!

  ...19-letni wokalista Kacper Sikora z Dźwirzyna wygrał czwartą edycję programu "Mam talent" i zgarnął 300 tysięcy złotych.

 • "Mam talent": Przed nami ostatni półfinał!

  Kuba Jaźwiecki, Kacper Sikora i Kinga Hornik będą faworytami piątego półfinału "Mam talent". Wszyscy oni śpiewają. Kinga i Kuba dodatkowo akompaniują sobie na gitarze.

 • Z "X Factor" do "Mam talent" całą ławą

  Marta Podulka, Ania Dudek, Kacper Sikora, Jakub Nycz, Dawid Podsiadło... wciąż wydłuża się lista uczestników "X Factor", którzy postanowili spróbować swoich sił w "Mam talent".

 • Sensacyjne eliminacje w "X Factor"

  Kamil Czostkiewicz, Ania Dudek, Dawid Podsiadło, Kacper Sikora, Bartosz Kuśmierczyk, Paulina Czapla - wielu wokalistów, którzy zachwycali w odcinkach castingowych, nie zobaczymy już w programie "X Factor".

 • Sensacyjne eliminacje w "X Factor"

  Kamil Czostkiewicz, Ania Dudek, Dawid Podsiadło, Kacper Sikora, Bartosz Kuśmierczyk, Paulina Czapla - wielu wokalistów, którzy zachwycali w odcinkach castingowych, nie zobaczymy już w programie "X Factor".

 • Kunszt Dawida Podsiadło. Oto faworyt?

  Gienek Loska odpadł z "Mam talent", po czym wygrał "X Factor". Kacper Sikora odpadł z "X Factor", a następnie zwyciężył w "Mam talent". Idąc tym tropem, w drugiej edycji "X Factor" całą pulę powinna zgarnąć Ewelina Lisowska.

 • Piotr Karpienia "Partyzant": Poskromić kobietę

  Utworem "Partyzant" przypomina się Piotr Karpienia, finalista czwartej edycji "Mam talent!" (w programie zajął 2. miejsce za Kacprem Sikorą).

Wideo na temat: kacper sikora
 • Nadchodzi "Król": Nowy serial Canal+

  Kacper Habisiak. Scenografię przygotował duet Grzegorz Piątkowski i Katarzyna Sikora, kostiumy – Emilia Czartoryska, a charakteryzacja to dzieło Poli Guźlińskiej. Reżyserem castingu jest Piotr Bartuszek, k(...) przyszłość samego Szapiry. Uwikłany w skomplikowane relacje z trzema kobietami Jakub stanie wkrótce do decydującej walki o władzę na ulicach miasta. W serialu występują: Michał Żurawski, Kacper Olszewski