• Informacje na temat:

  kaczor

Artykuły na temat: kaczor
 • O co chodzi w konflikcie Kaczora BRS i Gangu PP? (artykuł aktualizowany)

  Konflikt na przemyskiej scenie rapowej za sprawą wizyty pod domem Kaczora BRS i interwencji jego matki, trafił do mediów w całej Polsce. Jak doszło do beefu między rapera a Gangiem PP?

 • Kazimierz Kaczor: Serce na dłoni

  We wtorek, 9 lutego, 75. urodziny obchodzi Kazimierz Kaczor - popularny aktor, prezenter telewizyjny, w przeszłości działacz antykomunistyczny i członek Rady Kultury przy prezydencie RP. Uznanie telewidzów zdobył dzięki kreacji postaci Leona Kurasia ("Polskie drogi"), tytułowego bohatera serialu "Jan Serce" czy Zygmunta Kotka ("Alternatywy 4").

 • Kaczor usunięty z ZASP

  Kazimierz Kaczor ("Złotopolscy"), znany aktor i były prezes Zarządu Głównego Związku Artystów Scen Polskich został we wtorek, 8 lutego, wykluczony z tej organizacji. Z listy członków ZASP skreślono również Cezarego Morawskiego ("M jak miłość"), byłego skarbnika tej organizacji.

 • Sprawy Kaczora ciąg dalszy

  ..."O wykluczeniu z ZASP-u dowiedziałem się z prasy" - powiedział w środę, 9 lutego, były prezes Związku Artystów Scen Polskich Kazimierz Kaczor. Podkreślił, że nie zna dokładnych przyczyn tej decyzji. Aktor został skreślony z członkostwa w organizacji decyzją podjętej w poniedziałek, 7 lutego, uchwały Prezydium Zarządu Głównego ZASP. Skreślono także byłego skarbnika ZASP-u Cezarego Morawskiego.

 • Małgorzata Niemirska i Kazimierz Kaczor: Rozumiemy się bez słów

  Zyskali popularność i sympatię widzów dzięki wielu niezapomnianym rolom. Ona grała m.in. w "Czterech pancernych...", on zaś w "Janie Serce". Aż trudno uwierzyć, że ich drogi zawodowe nigdy się nie skrzyżowały. Małgorzata Niemirska i Kazimierz Kaczor spotkali się dopiero na planie "Drugiej szansy". Jesienią - nowy sezon!

 • Kaczor: Pobity sam sobie winny

  Poznański raper Kaczor wypowiedział się w sprawie pobicia jednego z uczestników koncertu Pei. Sprowokowany przez 15-latka Peja ze sceny wezwał fanów do zlinczowania chłopaka.

 • Kazimierz Kaczor: To był szok, ale nie podupadłem na duchu

  Trafiła mu się rola ojca dwóch córek i bardzo ją sobie chwali, bo Kazimierz Kaczor sam o swoje córki jest bardzo zazdrosny. Z żoną ma wspólne hobby i potrafi też z pasją odpoczywać. Praca daje mu poczucie dumy, spełnienia i zadowolenia, a dzięki sympatii widzów wie, że dobrze wybrał zawód.

 • Kazimierz Kaczor skończył 65 lat

  Znany polski aktor Kazimierz Kaczor, odtwórca ról m.in. Jana Serce i serial owego senatora Złotopolskiego, kończy w czwartek, 9 lutego, 65 lat. Z tej okazji marszałek sejmu Marek Jurek przesłał artyście życzenia "niesłabnącej energii do dalszej pracy, a zarazem wiele twórczej satysfakcji".

 • Recenzja Kaczor i Pih "Zła krew": Rap ciętych żył

  ...", i po ciężko, nieustępliwie stąpającym wśród patosu "Zapytam ciebie". Płyta zawija też w bardziej refleksyjne rejony, co staje się szansą dla Kaczora, który długo wychodził z cienia Gurala, by stać się(...) szybkich shotów z ciętego szkła pośród niskoprocentowych craftowych piwek z sokiem podawanych od razu ze słomką. Kaczor i Pih "Zła krew", wyd. Pihszou 7/10 Sprawdź tekst utworu "Wyp...

 • Ciągnie mnie do wody jak każdego... kaczora!

  Jak dobrze, że nie został maszynistą czy operatorem dźwigu. Kazimierz Kaczor (72 l.) wybrał aktorstwo. I chwała mu za to! Trenerem reprezentacji siatkarzy został Francuz Stéphane Antiga. To dobry wybór? Kazimierz Kaczor: - Trudno powiedzieć, bo nie jestem specjalistą w tej dziedzinie. Ale muszę przecież komuś wierzyć i zaufać. Mam zatem nadzieję, że dokonano słusznego wyboru. Pytam...

Zdjęcia na temat: kaczor