• Informacje na temat:

  kaczoruk

Artykuły na temat: kaczoruk
 • Renata Kaczoruk świeci biustem na Instagramie i wspomina Kubę Wojewódzkiego!

  Renata Kaczoruk (34 l.) udostępniła odważne zdjęcie na Instagramie. Pretekstem do pokazania biustu, okazał się post promujący najnowsze przedsięwzięcie modelki.

 • Renata Kaczoruk cała w siniakach! Fani zaniepokojeni!

  Renata Kaczoruk (33 l.) odkąd przestała być dziewczyną Kuby Wojewódzkiego (56 l.), zniknęła z show-biznesu. Ostatnio jednak jej wierni fani zauważyli coś niepokojącego i zaczęli martwić się o Renatę.

 • Renata Kaczoruk przypomina o sobie rozbieranym zdjęciem! "Bez golizny już się nie da"?

  Renata Kaczoruk (33 l.) już nie jest tak popularna, jak za czasów, gdy była dziewczyną Kuby Wojewódzkiego (56 l.). Chyba bardzo pragnie wrócić do show-biznesu i postanowiła skupić na sobie uwagę mediów, publikując pewne zdjęcie.

 • Renata Kaczoruk zabrała głos w sprawie afery w Zatoce Sztuki! Co robiła tam z Wojewódzkim?!

  Nie cichnie sprawa związana z pedofilią, która miała mieć miejsce w Zatoce Sztuki, gdzie chętnie bywały gwiazdy polskiego show-biznesu. Jednym z nazwisk, które padają w związku z aferą jest Kuba Wojewódzki (56 l.). Jego była dziewczyna, Renata Kaczoruk (34 l.), postanowiła zabrać głos i powiedzieć, co o tym myśli.

 • Odmieniona Renata Kaczoruk! Teraz wygląda lepiej?

  U Renaty Kaczoruk (32 l.) spore zmiany! I nie chodzi wcale o to, że rozstała się z Kubą Wojewódzkim. Modelka zdecydowała się na metamorfozę i całkowicie zmieniła fryzurę!

 • Renata Kaczoruk na Telekamerach. Zaprezentowała nową fryzurę

  Renata Kaczoruk (32 l.) zasłynęła jako dziewczyna Kuby Wojewódzkiego. Związek z dziennikarzem przysporzył jej sporo popularności. "Renulka" dostała kontrakt reklamowy z siecią komórkową, a to był dopiero początek. Wystąpiła też w programie "Ameryka Express", choć chyba nie można powiedzieć, że była ulubienicą widzów. Teraz modelka raz na jakiś czas pojawia się na salonach. Ostatnio przyszła na...

 • Renata Kaczoruk na salonach!

  Wszystko z powodu plotek, które od pewnego czasu pojawiają się w mediach... Spekuluje się bowiem, że Renata Kaczoruk i 52-letni showman niebawem mogą zostać rodzicami...  Wszystko zaczęło(...) myśli o zostaniu ojcem. Czy jego marzenie się spełni?  Na razie nie widać po Kaczoruk żadnych ciążowych kształtów. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że kobieta to zawodowa modelka o bardzo...

 • Rozenek dogryza Kaczoruk! "Klasyczny przykład hipokryzji"

  Małgorzata Rozenek-Majdan (37 l. lub nawet mniej!) wciąż nie przepuszcza okazji, by wbić szpilę Renulce Kaczoruk (30 l.) i jej konkubentowi...

 • Renata Kaczoruk rozebrała się dla "Playboy'a"! Fani krytykują zdjęcie!

  Renata Kaczoruk (33 l.) rozebrała się w "Playboyu". Zdjęcie byłej dziewczyny Kuby Wojewódzkiego znalazło się na okładce magazynu dla panów. Choć zdjęcie jest piękne, to internauci zauważyli, że nie wszystko jest na nim tak, jak powinno być...

 • Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk rozstali się?!

  Zaskakujące wieści! Spekuluje się, że Kuba Wojewódzki (54 l.) i Renata Kaczoruk (31 l.) nie są już parą. Po kilku latach związku mieli zdecydować o rozstaniu. Na tę chwilę zainteresowani nie odnieśli się do tych rewelacji.

Zdjęcia na temat: kaczoruk
 • Kaczoruk
Wideo na temat: kaczoruk
 • Renata Kaczoruk: Można żyć bez pieniędzy

  Renata Kaczoruk (29 l.) po udziale w programie "Azja Express" stwierdziła, że da się żyć bez pieniędzy. "Można polegać na innych ludziach, tylko trzeba zmienić swój światopogląd i zaakceptować to, że będziemy od kogoś zależni" - powiedziała modelka. Renata zdradziła też, dlaczego wysoki wzrost przysparzał jej w Azji trudności. (Agencja TVN / x-news)

 • Renata Kaczoruk: Ludzie byli zdziwieni, że mam mózg!

  Programowanie jest dziedziną, w której dominują mężczyźni. Według danych - pań pracujących w IT jest tylko ok. 10 proc. Modelka Renata Kaczoruk (28 l.) chciałaby, aby te proporcje się zmieniły(...)" - powiedziała Kaczoruk. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Weronika Budziło skomentowała zachowanie Kaczoruk w "Azja Express"

  W "Dzień Dobry TVN" gośćmi byli uczestnicy "Azja Express" Weronika Budziło i Leszek Stanek. Dlaczego Weronika nie do końca dogadywała się z Renatą Kaczoruk? "Jesteśmy różnymi osobami i mamy różne wartości w życiu" - powiedziała Budziło. Jakie przygody przygotowały Stanka do programu? (Dzień Dobry TVN / x-news)

Dyskusje na temat: kaczoruk