• Informacje na temat:

  kaczuszki

Artykuły na temat: kaczuszki
 • Córka Wodeckiego tęskni za ojcem, ale życie z nim bywało wyzwaniem. "Mierzył nas swoją miarą"

  Katarzyna Wodecka-Stubbs (46 l.) i cała rodzina tęsknią za Zbigniewem Wodeckim (†67 l.). Wspominają dobre chwile, lecz nie tylko je. "Chodzenie z nim po Krakowie nie było przyjemne. Czuliśmy się jak kaczuszki, które idą za przywódcą stada, kaczorem, który rozdawał autografy" - wyznała córka zmarłego gwiazdora.

 • Kim są "Piekaczki"?

  Oto nowa propozycja nie tylko dla najmłodszych widzów. "Piekaczki" to serial animowany, który od niedawna emitowany jest na kanale Nickelodeon.

 • "Piekaczki": Nowa kreskówka na kanale Nickelodeon

  Marzy wam się codzienna dostawa pysznego, gorącego chleba? A może macie ochotę na nowe smaki? Wołajcie prędko po "Piekaczki"! Przesympatyczne i odważne kaczuszki - Sylwo i Bodzio - zrobią wszystko, by na czas wręczyć Ci porcję ulubionego pieczywa. Które wolisz? Ze spaghetti czy z gumą balonową?

 • Urbańska o stylu swej córki

  - Zwracam uwagę na to, co moja córka nosi, razem chodzimy na zakupy - powiedziała Natasza Urbańska o swej czteroletniej Kalince. Aktorka wyznała również, czego nie pozwala zakładać swemu dziecku - na przykład butów na obcasach i... turkusowych rajstop w żółte kaczuszki.

 • Dochodowy biznes córki Zbigniewa Wodeckiego. Tak wypełnia testament ojca

  .... Chodzenie z nim po mieście nie było przyjemne. Czuliśmy się jak kaczuszki, które idą za przywódcą stada, kaczorem, który rozdawał autografy. Nie wiadomo było, czy nas czasem nie zgubi na tym spacerze...

 • Rapująca Babcia Michalina. Posłuchaj!

  Tego jeszcze nie było! Hiphopowy utwór o Wojsławicach na Lubelszczyźnie nagrała Babcia Michalina, ludowa śpiewaczka z tej miejscowości. Promującego gminę utworu możecie posłuchać poniżej.

 • "Gra o tron": 10 interesujących faktów o Emilii Clarke

  ...emisją w Polsce . 9. Podczas przesłuchań do roli Daenerys w "Grze o tron" wykonała taniec robota oraz 'kaczuszki'. W programie "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon" stwierdziła: "Byłam bardzo...

 • Jabłczyńskiej szansa na sukces

  Tym razem w programie "jak Oni śpiewają" gwiazdy zaśpiewały po trzy piosenki. Czwartym jurorem została Olga Bończyk, którą w głosowaniu widzów ostatecznie pokonała Joanna Jabłczyńska.

 • "Ranczo": Klucz do sukcesu

  ...? A może już zaganiamy kaczuszki? Czerwone spojówki  - Po czym poznać ekipę filmową? Składa się z ludzi o czerwonych spojówkach - wzdycha Wojciech Adamczyk. Opowieści o balangach na zakończenie...

 • Jabłczyńska czy Bończyk?

  W najbliższą sobotę, 17 maja, czeka nas półfinał trzeciej edycji programu "jak Oni śpiewają". O finałową rozgrywkę walczyć będą zagrożone w ostatnim odcinku Joanna Jabłczyńska i Olga Bończyk.

Zdjęcia na temat: kaczuszki
Dyskusje na temat: kaczuszki