• Informacje na temat:

  kaczyńska olga

Artykuły na temat: kaczyńska olga
 • "Mój dług": ​Olga Bołądź w nietypowej kontynuacji "Długu"

  ..."Wróciłam i od razu jazda na zdjęcia do Kalisza. Tytuł filmu jak na razie muszę zostawić dla siebie, ale będzie to mocna historia, kolejna ciekawa rola" - poinformowała w poniedziałek, 20 lipca, na swoim koncie na Instagramie Olga Bołądź. Jak dowiedział się PAP Life, mowa o filmie "Mój dług" w reżyserii Denisa Delića.

 • Została "Top Model"!

  Olga Kaczyńska wygrała drugą edycję programu "Top Model. Zostań modelką".

 • Wygrała "Top Model". Zrobi karierę?

  Podczas finału drugiej edycji programu "Top Model" Anja Rubik zapowiedziała, że jej zwyciężczyni zostanie czołową modelką Polski. Czy jednak Olga Kaczyńska ma szansę na międzynarodową karierę?

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w październiku 2019

  Maciej Stuhr polemizuje z Jarosławem Kaczyńskim, Maja Ostaszewska trafia na wózek inwalidzki, Julia Wieniawa ucieka przed niebezpiecznym psychopatą, a Magdalena Cielecka wspiera Tęczowy Piątek. Zapraszamy na październikowy przegląd wydarzeń z życia gwiazd w mediach społecznościowych.

 • Joanna Krupa: Jeden chłopak wpadł mi w oko

  .... Program "Top Model" prowadzą Joanna Krupa i Michał Piróg. Od czwartej edycji do udziału zgłaszać się mogą również mężczyźni. Pierwszą edycję wygrała Paulina Papierska, drugą - Olga Kaczyńska, trzecią...

 • Patryk Grudowicz wygrał "Top Model"

  Skromny 19-latek z województwa warmińsko-mazurskiego zwycięzcą 6. edycji "Top Model"! Patryk Grudowicz pokonał wyjątkowo długą i wyboistą drogę do wielkiego finału programu, w którym bezapelacyjnie rozłożył na łopatki konkurencję!

 • Trwają poszukiwania Top Model

  ...zdeterminowana, aby odnieść sukces w świecie modelek? Kiedy na scenie pojawiła się długonoga Olga Kaczyńska jurorzy nie mieli wątpliwości, że to właściwa osoba na właściwym miejscu. Entuzjazm Tyszki...

 • Agata Młynarska: Nie przywiązuję wielkiej wagi do jubileuszy

  Pomysłowa i otwarta dziennikarka. Profesjonalistka, która nie boi się wyzwań. Prywatnie spełniona mama i babcia. W tym roku Agata Młynarska obchodzi dwa ważne jubileusze: 30-lecie pracy zawodowej oraz 55. urodziny.

 • Elżbieta Jaworowicz: Czas nas uczy pokory

  - Wiem, że mój program dociera do ludzkich serc. Świadczą o tym reakcje widzów – przyznaje Elżbieta Jaworowicz. Autorka „Sprawy dla reportera” opowiada nam o początkach swojej telewizyjnej kariery. Zdradza też receptę na bycie w formie i plany zawodowe po ustaniu pandemii.

 • ...telewizyjnego - Olga Lipińska Polityk Roku - Leszek Miller Super Wiktory - Daniel Olbrychski, Monika Olejnik, Jerzy Stuhr, Ryszard Kapuściński, Jolanta Kwaśniewska. Pomysłodawcą Wiktorów jest znany(...) Fronczewski, Bogusław Kaczyński, Janusz Gajos, Krzysztof Ibisz i Olga Lipińska.

Zdjęcia na temat: kaczyńska olga