• Informacje na temat:

  kaczyński komorowski

Artykuły na temat: kaczyński komorowski
 • Wizja dla Komorowskiego, eter dla Kaczyńskiego

  Stacje telewizyjne najczęściej spośród kandydatów na prezydenta pokazywały w ostatnim tygodniu Bronisława Komorowskiego. Z kolei w audycjach radio wych więcej razy występował Jarosław Kaczyński...

 • TVP: Negatywny wizerunek Komorowskiego

  Spośród trzech głównych kandydatów na urząd Prezydenta RP, Grzegorz Napieralski jest w telewizji publicznej najczęściej prezentowany pozytywnie (55 proc.), Jarosław Kaczyński w sposób neutralny (56 proc.), natomiast Bronisław Komorowski - negatywnie (66 proc.).

 • W TVP najczęściej Komorowski

  W programach publicystycznych i informacyjnych TVP 1, TVP 2 i TVP Info najwięcej czasu antenowego uzyskał jak dotąd Bronisław Komorowski, spędzając na wizji ponad 17 godzin. Dla porównania wynik Grzegorza Napieralskiego to 7 godzin, a Jarosława Kaczyńskiego - 4 godziny.

 • W mediach prowadzi Komorowski

  W minionym tygodniu najczęściej spośród kandydatów na prezydenta pojawiał się na wizji Bronisław Komorowski - wynika z raportu "Wybory Prezydenckie 2010".

 • Kaczyńskiego więcej w telewizji

  Jarosław Kaczyński nadal wyprzedza Bronisława Komorowskiego pod względem liczby wystąpień w telewizji.

 • TVP przychylna Kaczyńskiemu

  Ich rezultaty przedstawia "Gazeta Wyborcza". Wynika z nich, że Bronisław Komorowski i Jarosław Kaczyński mieli mniej więcej tyle samo czasu antenowego (Komorowski - 58 minut i 53 sekundy, Kaczyński - 57 minut i 20 sekund). Ale na tym podobieństwa się kończą. Kandydat PiS był przedstawiany w pozytywnym świetle przez 57 proc. tego czasu, negatywnie - przez 1 proc. Kandydat Platformy - przez 18

 • Kaczyński dominuje w mediach

  Po pierwszej turze wyborów prezydenckich Jarosław Kaczyński pojawiał się częściej niż Bronisław Komorowski zarówno w radiu, jak i w telewizji.

 • W mediach najczęściej Kaczyński

  Specjaliści wzięli pod lupę kolejny tydzień kampanii prezydenckiej i zbadali, jak często pisano w mediach o kandydatach na urząd prezydenta. W ciągu ostatnich siedmiu dni w prasie najczęściej pojawiało się nazwisko Jarosława Kaczyńskiego.

 • Komorowski nie chce do TVP. Woli TVN!

  Przedostatni poniedziałek kampanii wyborczej zdominowała dyskusja o telewizyjnej debacie kandydatów na prezydenta. Sztab Bronisława Komorowskiego ogłosił, że "na dzisiaj" wyklucza jego udział w debacie 4 kandydatów w TVP; w zamian proponuje spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim w TVN.

 • Wajda: Kaczyński pozostaje niebezpieczny

  Andrzej Wajda wyraził opinię, że Jarosław Kaczyński "pozostaje niebezpieczny" - mimo że przegrał wybory prezydenckie.

Wideo na temat: kaczyński komorowski
 • Bronisław Komorowski: Chciałbym debaty z Jarosławem Kaczyńskim na UW

Dyskusje na temat: kaczyński komorowski
 • Re: Ekstremalne serialowe metamorfozy

  Wszędzie blokują to może tu się uda. PYTAM SIĘ!! Kto odpowiada za sfałszowanie wyborów prezydenckich w 2010 roku w których wygrał niedorozwiniętyumysłowo Komorowski, a nie bystry Kaczyński? Kiedy sprawdy oszustwa wszystkich polaków zawisną na pętli sprawiedliwości? POLACY CZEKAJĄ NA TO!

 • Re: "Świat według Kiepskich": Bartosz Żukowski może trafić za kratki!

  A sędzią w sprawie będzie taka sama wściekłą na mężczyzn rozwódka jak jego żona, która po prostu nie dopuści do sprawy dowodu w postaci tych rachunków i co jej zrobisz? Przypominam sprawę sądową sprzed kilku lat, Komorowski vs Jarosław Kaczyński; wówczas sędzia też nie dopuściła dowodu w postaci protokołów z wystąpień sejmowych oraz głosowań Komorowskiego i nic jej nie można było z tego powodu

 • Re: Wiosenna ramówka 2020: Kto wygra bitwę na seriale?

  i Rakowski w TVP. Nastała Solidarność był Wałęsa i Krzaklewski w TVP. Była dalej postkomuna z SLD i był Miller i Kwaśniewski w TVP. Potem był PiS i był Kaczyński vel Kaczyński w TVP. Następnie było POPSL i był Pawlak, Komorowski i Tusk. Teraz jest PiS to jest Kaczyński i Morawiecki w TVP i gdzieś z boku Duda z długopisem. I tak to się "kręci" i cały czas ciemny lud to kupuje ….

 • Re: "Rodzina Połanieckich": Nietypowe dzieło Sienkiewicza zawojowało ekran

  i oprtunizm zdemoralizowanych żurnalistów. Następny przykład: teraz jest prawie zawsze "prezydent Duda", "premier Szydło", a wcześniej byli tylko "Komorowski" lub "Bronisław Komorowski" (nigdy "prezydent Komorowski"), "Ewa Kopacz" zamiast "premier Ewa Kopacz". No i najgorzej był traktowany premier Donald Tusk. Tu w 90% był to po prostu "Tusk". Przykład: "premier Słowacji spotkał się z Tuskiem