• Informacje na temat:

  kaczyński premierem

Artykuły na temat: kaczyński premierem
 • Wałęsa, Kaczyński, Ziobro. Piosenki o polskich politykach

  ...zaufania. 10 lipca nowym premierem została Hanna Suchocka. Dla prawicowych dziennikarzy noc z 4 na 5 czerwca była zamachem stanu i obroną przed tzw. listą Macierewicza (ówczesny minister spraw(...) . Jarosław Kaczyński. V-Unit - "Jarek Polskę zbaw" W 2012 roku poparcie dla Platformy Obywatelskiej zaczęło powoli spadać. Wpływ miały na to m.in. afery z OLT i Amber Gold, zamieszanie wokół ACTA...

 • "Polityka": Patryk Vega kontra Jarosław Kaczyński

  Nie milkną echa na temat najnowszego filmu Patryka Vegi zatytułowanego "Polityka". Po konfrontacji słownej na linii Krystyna Pawłowicz - Patryk Vega, tym razem głos w sprawie produkcji zabrał sam Jarosław Kaczyński.

 • Lisowi pomógł... Kaczyński

  Poniedziałkowy program Tomasza Lisa z udziałem Jarosława Kaczyńskiego był najchętniej oglądanym odcinkiem serii.

 • Kazik w RMF FM o zachowaniu Jarosława Kaczyńskiego: Gruby nietakt. Musiałem o tym napisać piosenkę

  ...( sprawdź tekst utworu! ). 10 kwietnia prezes PiS, Jarosław Kaczyński wraz z kilkuosobową delegacją udał się na cmentarz, by upamiętnić rocznicę katastrofy w Smoleńsku. Choć argumentowano, że polityk(...) mogło się tam nie znaleźć wydarzenie, które mnie osobiście bardzo zbulwersowało, czyli wizyta prezesa Kaczyńskiego na cmentarzu. Była to rzecz, która mnie bardzo poruszyła i nie tylko mnie. Mam wrażenie...

 • "Polityka": Patryk Vega odpowiada premierowi Morawieckiemu

  Patryk Vega wie doskonale, jak zbudować napięcie przed premierą kolejnych swoich filmów. Wciąż bardzo głośno jest o jego "starciu" z Jarosławem Kaczyńskim, a tymczasem reżyser serii "Pitbull" zdążył już wejść w polemikę z kolejnym czołowym reprezentantem partii rządzącej. Tym razem dostało się premierowi Mateuszowi Morawieckiemu.

 • Kaczyński dominuje w mediach

  Po pierwszej turze wyborów prezydenckich Jarosław Kaczyński pojawiał się częściej niż Bronisław Komorowski zarówno w radiu, jak i w telewizji.

 • Kaczyńscy bohaterami kreskówki

  W Polsacie rozpocznie się we wrześniu emisja nowego serialu animowanego "Saloon gier" - informuje "Dziennik". Akcja filmu toczy się w podziemiach Sejmu, a jego bohaterami są politycy, m.in. prezydent Lech Kaczyński i jego brat Jarosław, premier Donald Tusk i Janusz Palikot. Właścicielami tytułowego salonu gier są bliźniacy, Bracia K., którzy do złudzenia przypominają braci Kaczyńskich. Salon...

 • "Premier" polskiego kabaretu

  Inteligentny, dowcipny i ripostuje z prędkością światła! Chciał być kierowcą autobusu, a jest "premierem" polskiego kabaretu.

 • Jarosław Kaczyński posłucha Behemotha?

  Na swoim blogu Janusz Palikot z PO komentuje internetowe muzyczne zakupy byłego premiera Jarosława Kaczyńskiego.

 • Jarosław Kaczyński znieważony na koncercie? Prokuratura wszczęła dochodzenie

  Prokuratura Rejonowa Gdańsk - Śródmieście zbada, czy raperzy z grupy Trinitaz przekroczyli prawo i obrazili Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego podczas jednego z koncertów.

Wideo na temat: kaczyński premierem
Dyskusje na temat: kaczyński premierem