• Informacje na temat:

  kadee strickland zdjęcia

Artykuły na temat: kadee strickland zdjęcia
 • Twarda pani doktor pokazuje ludzką twarz

  Zawód: aktorka Zapytajcie o to KaDee Strickland, aktorkę, której przypadła w udziale kariera z rodzaju tych opisanych powyżej. Filmem indyjskiego reżysera Shyamalana, w którym wystąpiła, był słynny(...), co będzie działo się z Charlotte w kolejnych odcinkach, KaDee Strickland kilkakrotnie zaczyna i urywa swoją odpowiedź. Wreszcie udaje jej się znaleźć słowa odpowiednie, by uchylić rąbka tajemnicy, nie...

 • Kolejni aktorzy w paszczy anakondy

  Rośnie obsada przygotowywanego filmu "Anaconda 2: The Black Orchid". Do dwóch australijkich aktorów (Peter Curtin, Nicholas Hope) dołączyli już Eugene Byrd ( "8. Mila" ), Salli Richardson ( "Antwone Fisher" ) i Kadee Strickland ( "Przerwana lekcja muzyki" ) oraz debiutant Carl Yune. Trwają rozmowy z jeszcze trzema wykonawcami.

 • Fantastyczne zamieszanie

  Coraz głośniej jest o realizacji filmowej adaptacji komiksu "Fantastyczna czwórka". W Sieci pojawia się wiele spekulacji dotyczących obsady widowiska. Jak zapowiadają realizatorzy opowieści, w przyszłym tygodniu ujawnione zostaną nazwiska aktorów, którzy wcielą się w głównych bohaterów komiksowej historii - Mr Fantastica, Niewidzialną Kobietę, Ludzką Pochodnię i Giganta.

Zdjęcia na temat: kadee strickland zdjęcia
Wideo na temat: kadee strickland zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...