• Informacje na temat:

  kai

Artykuły na temat: kai
 • Chiński reżyser Chang Kai ofiarą koronawirusa

  Chiński reżyser filmowy Chang Kai zmarł w miejscowości Wuhan po zarażeniu koronawirusem - poinformowało Hubec Film Studio.

 • Helloween z Michaelem Kiske i Kai Hansenem w Polsce

  ...28 listopada w Hali Koło w Warszawie wystąpi grupa Helloween wsparta przez dwóch byłych muzyków tej formacji: wokalistę Michaela Kiske (Unisonic) i gitarzystę Kai Hansena (Gamma Ray).

 • Helloween szykują trasę z Michaelem Kiske i Kai Hansenem

  Ogólnoświatowa trasa legendarnej, power / speedmetalowa formacji z Hamburga będzie sporym wydarzeniem również ze względu na ponowne dołączenie w jej ramach do koncertowego składu Helloween dwu kluczowych muzyków: wokalisty Michaela Kiske (Unisonic) i gitarzysty Kai Hansena (Gamma Ray).

 • 10 tysięcy złotych od "José" dla 3-letniej Kai

  U Kai wykryto raka dokładnie w drugie urodziny. Z neuroblastomą, złośliwym nowotworem układu nerwowego, zmaga się dzielnie już od ponad półtora roku. Jedyną szansą jest dla niej leczenie za granicą. W sobotni wieczór Kamil Bijoś, który wygrał 3. odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przekazał dziewczynce 10 tysięcy złotych.

 • Kai Hansen z Jeffem Watersem?

  Podczas jednego z ostatnich wywiadów promujących koncertową płytę "Skeletons In The Closet", Kai Hansen, lider zespołu Gamma Ray, ujawnił, że możliwe jest, iż nagra on coś razem z Jeffem Watersem, mózgiem kanadyjskiej grupy Annihilator. Nic jednak nie zostało jeszcze postanowione.

 • Gamma Ray: Kai Hansen wspomina aresztowanie w Polsce

  Kai Hansen, wraz z kolegami z zespołu Gamma Ray, 26 października gościł w katowickim "Spodku", podczas trzeciej edycji Mystic Festival. Nie była to jego pierwsza wizyta w naszym kraju. Kilkanaście lat wcześniej zagrał podczas Metalmanii jako członek grupy Helloween. Z tamtego pobytu w naszym kraju najbardziej utkwiło mu w pamięci... aresztowanie.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Wielki powrót Kai Paschalskiej?

  "Super Express" publikuje kolejny przeciek z planu trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jedną z głównych gwiazd ma być Kaja Paschalska, długoletnia odtwórczyni Oli Lubicz z serialu "Klan".

 • Snoop Dogg w żałobie. Nie żyje jego wnuczek

  Po 10 dniach zmarł Kai Love, wnuczek Snoop Dogga. O tragedii poinformowali najbliżsi chłopca.

 • Igor Herbut dla syna: Zobacz teledysk "Jasny" zapowiadający solowy debiut lidera LemON

  Do sieci trafił teledysk "Jasny", który jest pierwszą zapowiedzią solowego debiutu Igora Herbuta. Wokalista i lider grupy LemON w tym utworze śpiewa o urodzeniu swojego syna, któremu razem z partnerką Małgorzatą Dacko nadali imię Kai.

 • Kaja Paschalska powraca (teledysk "Karma")

  Singel i klip "Karma" zapowiada nową płytę Kai Paschalskiej, znanej przede wszystkim z roli Oli w "Klanie".

Zdjęcia na temat: kai
 • Katarzyna Figura i Kai Schoenhals
Wideo na temat: kai
 • Katarzyna Kolenda-Zaleska o Kai Godek: Szanuję wszystkie poglądy

  Prawa głosu Kai Godek nie odmawia Katarzyna Kolenda-Zaleska: "Ja staram się nie oceniać cudzych poglądów, wszystkie szanuję. Mogę dyskutować, ale nie będę na pewno oceniać, bo tak jak ja chcę, żeby szanowano moje poglądy, tak ja szanuję cudze poglądy. I tolerancja właśnie na tym polega. Czasem mnie tylko dziwi, że kobiety nie potrafią być ze sobą solidarne i atakują się wzajemnie" - stwierdza

 • Jerzy Owsiak złożył Kai Godek "propozycję nie do odrzucenia"

  Działaczka ruchu pro-life Kaja Godek (34 l.) otrzymała zaskakującą propozycję od Jurka Owsiaka (64 l.). Czy z niej skorzysta?

 • Monika Olejnik o Kai Godek: Ma prawo wypowiadać to, co wypowiada

  Projekt znosi możliwość przerwania ciąży ze względu na ciężkie wady płodu. W środę 11 kwietnia głosowały za nim trzy osoby, przeciw było aż 29, co rozsierdziło Godek. Na swoim Twitterze napisała, że "niektórzy posłowie celowo spóźnili się na posiedzenie, aby nie głosować, np. posłanka Halina Szydełko z Akcji Katolickiej". "Komisja Polityki Społ i Rodziny utrzymuje w prawie zabijanie chorych dzieci i odpowiada za śmierć 3 maluchów dziennie" - podkreśliła działaczka. Co na temat Godek sądzi...

Dyskusje na temat: kai