• Informacje na temat:

  kaja paschalska taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: kaja paschalska taniec z gwiazdami
 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Wielki powrót Kai Paschalskiej?

  ..."Super Express" publikuje kolejny przeciek z planu trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jedną z głównych gwiazd ma być Kaja Paschalska, długoletnia odtwórczyni Oli Lubicz z serialu "Klan".

 • Paschalska nie chce być aktorką

  Kaja Paschalska połowę swojego życia spędziła na planie telenoweli "Klan". Jak sama przyznaje nie wiąże jednak swojej przyszłości z aktorstwem, a serialowa bohaterka wcale nie przypomina jej w życiu prywatnym.

 • Stefano Terrazzino: Z "Tańca z Gwiazdami" do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Po 9 latach pracy przy "Tańcu z gwiazdami" Stefano Terrazzino uznał, że potrzebuje nowych wyzwań i emocji. Tancerz weźmie udział w kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zademonstruje swoje umiejętności wokale i aktorskie. Terrazzino przyznaje, że praca przy tym show jest dla niego niezłą szkołą, motywującą zwłaszcza do doskonalenia języka polskiego. Trzecia edycja programu...

 • Gwiazdy tańczą, gotują, śpiewają i skaczą do wody

  Znajomo" gwiazdy zaprezentują po raz kolejny swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz aktorskie. Gwiazdami trzeciej edycji show będą: Anna Czartoryska-Niemczycka, Kaja Paschalska, Katarzyna Cerekwicka(...). Uczestników oceniać będą Wojciech Modest Amaro, Grzegorz Łapanowski, Maciej Nowak oraz Ewa Wachowicz. Na ekrany telewizorów wraca "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". O kryształową kulę trzeciej...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3": Są pierwsze gwiazdy!

  Robert Rozmus, Kaja Paschalska, Stefano Terrazzino i Katarzyna Cerekwicka będą gwiazdami trzeciej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

 • Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk grupy Why Not? do piosenki "I Still Love You" w którym gościnnie występuje Aleksandra Kwaśniewska. Europejski zespół dał się wcześniej poznać z utworu "On Christmas Day" , w którym pojawiły się m.in. Kasia Cichopek, Kaja Paschalska, Magda Femme i Małgorzata Ostrowska.

 • Udział w popularnym programie telewizyjnym "Taniec z gwiazdami" sprawił, że Aleksandra Kwaśniewska stała się medialną gwiazdą. Córka byłego prezydenta niedawno zadebiutowała w teledysku "I Still Love You" grupy Why Not?. Ten klip został nominowany do Yacha internautów, a sama Kwaśniewska ma szansę na otrzymanie Yacha za najlepszą kreację aktorską.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy wszystkich uczestników 3. edycji show

  ...(wydała nawet płytę), Kaja Paschalska , grająca Olę Lubicz w serialu "Klan" oraz wokalistka, która w swym dorobku ma m.in. nagrodę w konkursie Debiuty na Festiwalu w Opolu (2001) oraz Superjedynkę (2002(...) czterokrotnie wygrał show "Taniec z gwiazdami", showman i aktor Robert Rozmus , wokalista zespołu NEO Matii Jakubiec , który występował w Teatrze Buffo w musicalach "Romeo i Julia" i "Metro" oraz Grzegorz...

 • Kameralny sylwester Tolaka

  ...sobie domek wśród gór i świetnie się w nim bawiliśmy" - wspomina. W idei skromnego sylwestra Tolakowi wtóruje jego koleżanka z serial u "Klan", Kaja Paschalska. Przyznaje nawet, że nie przepada(...) chwil, które potem długo wspominam". Kaja Paschalska zamierza więc przywitać Nowy Rok spokojnie. "Nie będzie tańców na stole i morza alkoholu" - zaznacza.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w trzeciej edycji?

  ...również śpiewaniem (wydała nawet płytę), Kaja Paschalska , grająca Olę Lubicz w serialu "Klan" oraz wokalistka, która w swym dorobku ma m.in. nagrodę w konkursie Debiuty na Festiwalu w Opolu (2001) oraz(...) latynoamerykańskich, który aż czterokrotnie wygrał show "Taniec z gwiazdami", showman i aktor Robert Rozmus , wokalista zespołu NEO Matii Jakubiec , który występował w Teatrze Buffo w musicalach "Romeo i Julia...

Zdjęcia na temat: kaja paschalska taniec z gwiazdami
Dyskusje na temat: kaja paschalska taniec z gwiazdami