• Informacje na temat:

  kakolewski piotr

Artykuły na temat: kakolewski piotr
 • Mareczek z "Czterdziestolatka" po latach!

  Piotr Kąkolewski dzięki roli Mareczka w "Czterdziestolatku" stał się jednym z najpopularniejszych dzieciaków w Polsce. Dziś ma 52 lata i spełnia się jako architekt.

 • Piotr Kąkolewski: Syn inżyniera Karwowskiego został architektem

  Rolą Mareczka w serialu "Czterdziestolatek" podbił serca widzów. Po 40 latach nadal jest rozpoznawalny.

 • Dziecięce gwiazdy dziś

  Zagrali w kultowych produkcjach, poznali smak sławy, ale nie związali się z aktorstwem. Co dziś robią Anna i Wojciech Sieniawscy („Dziewczyna i chłopak”), Grzegorz Roman (Marek Piegus) i Piotr Kąkolewski (Mareczek z „Czterdziestolatka”)?

 • "Czterdziestolatek" ma już... 40 lat!

  40 lat temu - 16 maja 1975 roku - Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek "Czterdziestolatka". Inżynier Stefan Karwowski (Andrzej Kopiczyński) i jego żona Madzia (Anna Seniuk) w ciągu godziny stali się nowymi... idolami milionów Polaków, a serial Jerzego Gruzy zyskał popularność, której do dziś nie udało się przebić żadnej telewizyjnej produkcji.

 • ..." Kopiczyńskiego nie pozostaje także Czarek Pazura. Aktor wyznaje, że "będzie coś myślał i jest w kontakcie z Piotrem Polkiem". Konkretów na razie brak. "Trzeba tę sytuację jakoś ogarnąć. Co też się stanie, to na razie trudno przewidzieć. Na razie nie mam jeszcze żadnego pomysłu" - mówi. Podobnie Piotr Kąkolewski i Zofia Czerwińska, która popiera akcję, deklaruje pomoc, licząc, że inni także się zaangażują...

 • Bohaterowie po latach

  Zagrali w kultowych produkcjach, poznali smak sławy, ale nie związali się z aktorstwem. Co dziś robią Anna i Wojciech Sieniawscy ("Dziewczyna i chłopak"), Grzegorz Roman (Marek Piegus) i Piotr Kąkolewski (Mareczek z "Czterdziestolatka")?

 • Nie żyje Jerzy Gruza

  Woźniak) i Marka (Piotr Kąkolewski). Poznajemy go w dniu jego czterdziestych urodzin, kiedy podczas niewesołej kolacji wspomina dawnych przyjaciół i znajomych zdając sobie sprawę, że połowę życia ma...

 • Retroseksualna płyta

  W połowie kwietnia do sklepów trafi nowy album reaktywowanej formacji Happy Pills. Płyta nosi tytuł "Retrosexual".

 • Tak Czterdziestolatek świętował... osiemdziesiątkę!

  ...najważniejszych gości na urodzinach Czterdziestolatka była oczywiście jego serialowa żona Magda, czyli Anna Seniuk oraz dzieci Jagoda (Mirella Olczyk-Kurkowska) i Marek (Piotr Kąkolewski). - Czterdzieści(...) Uniwersytecie Warszawskim, pracując jako adiunkt w Centrum Europejskim, gdzie zajmuje się historią filmu. Piotr Kąkolewski jest architektem, czyli - jak zauważyła prowadząca spotkanie Anna Popek - poszedł...

 • "40 lat minęło": 80. urodziny Andrzeja Kopiczyńskiego

  10 kwietnia w siedzibie Telewizji Polskiej przy ulicy Woronicza odbył się jubileusz z okazji 80. urodzin Andrzeja Kopiczyńskiego, serialowego "Czterdziestolatka".

Zdjęcia na temat: kakolewski piotr