• Informacje na temat:

  kalendarz 2011

Artykuły na temat: kalendarz 2011
 • Skangur: Muzyczny kalendarz na 2011 rok

  ..."Zet Wu El Jot" to tytuł trzeciej płyty krakowskiego Skangura. Album nawiązuje do mniej lub bardziej istotnych dat w kalendarzu.

 • Rita Ora w adwentowym kalendarzu magazynu "Love"

  Rita Ora pojawiła się w seksownej, siódmej odsłonie kalendarza adwentowego magazynu "Love".

 • "Transformers 3" w 2011 roku

  ...nie zostały "klepnięte". Podobno wytwórnia wolała wcześniej zarezerwować sobie datę premiery, bo kalendarz lata 2011 powoli zapełnia się kolejnymi superprodukcjami. Poza tym studio chce utrzymać(...)Zwłaszcza jeśli planujesz superprodukcję, bo na tej półce robi się ostatnio coraz tłoczniej. Wakacje 2011 roku powoli się już zapełniają. Niedawno obudzili się twórcy "Transformersów" i ogłosili, że...

 • Dereszowska wyznaje grzeszki

  Teatr, serial, koncerty, nagrywanie audiobooków - mimo przesunięcia zdjęć do filmu "Czarnobyl", kalendarz Anny Dereszowskiej jest zapełniony do końca roku.

 • "Thor", "Piraci..." i inni

  Zmiana daty premiery "Spider-Mana 4" Sama Raimiego sprawiła, że inne superprodukcje 2011 roku też przesunęły się nieco w kalendarzu - czytamy w "Hollywood Reporter".

 • Gamma Ray nie dla Płocka

  Władze Płocka zrezygnowały z Cover Festival, który powoli na stałe wpisywał się w powakacyjny kalendarz rockowo-metalowych imprez w Polsce. Niemiecka grupa Gamma Ray zamiast w Płocku zagra w Krakowie.

 • Koncerty: Piękna Kate, Ursynalia i Selector pełen gwiazd

  Bierzcie kalendarze w dłoń - prezentujemy najciekawsze koncerty zbliżającego się tygodnia!

 • Komu prezent, komu rózgę? Rapowo-choinkowa zabawa Interii

  Koniec roku za pasem. Nim jednak wystrzelą szampany i powitamy na kalendarzach liczbę 2016, postanowiliśmy zabawić się w Mikołajów. Dokleiliśmy sobie siwe brody, przywdzialiśmy czerwone kubraki i ruszamy w kraj, by rozdać podarki polskim artystom rapowym. Nie wszystkich jednak one ucieszą.

 • Dwie książki ikony telewizji

  Betty White - amerykańska aktorka komediowa z ponad 60-letnim stażem już wkrótce stanie się autorką dwóch książek. Na wiosnę 2011 roku na rynek trafi "Listen Up!" - publikacja pełna życiowych mądrości na temat telewizji, starzenia się, seksu i Hollywood. Druga książka dotyczyć będzie innej pasji artystki - zwierząt.

 • Olivia Anna Livki: dziecko matki Polki i ojca Niemca

  ..."Wydaję mi się, że popkultura, która przemawia do większości ludzi, zawsze miała ukryte zadanie przekazywania ludziom ważnych treści" - mówi w wywiadzie dla Interii Olivia Anna Livki. Treści w muzyce pop to nie jedyny temat jak poruszyliśmy z artystką. Ta opowiedziała nam m.in. o swoim występie na OFF-ie trzy lata temu, niezapełnionym kalendarzu koncertowym, udziale w "Must Be The Music" oraz...