• Informacje na temat:

  kalendarz kylie minogue

Artykuły na temat: kalendarz kylie minogue
 • Kylie Minogue: Na zewnątrz było 30 stopni ciepła, a w studio mieliśmy śnieżne Święta

  ..."Na początku było też sporo wątpliwości - czy zdążymy, czy może przełożyć projekt na kolejny rok? Koniec końców, zdaliśmy sobie sprawę, że jeśli się zmobilizujemy, to się uda i to była ogromnie przyjemna praca do wykonania" - tak o pracy nad swoim albumem świątecznym mówiła w wywiadzie Kylie Minogue.

 • Kylie Minogue wspomina Michaela Hutchence'a

  Gdyby żył, 22 stycznia skończyłby 55 lat. W dniu urodzin Michaela Hutchence'a, wokalisty grupy INXS, kolejny hołd oddała mu jego była partnerka, Kylie Minogue.

 • Kylie Minogue: Kontrakt za 58 milionów?

  Kylie Minogue ma szansę podpisać astronomiczny kontrakt z wytwórnią EMI. Mówi się nawet o kwocie 58 milionów dolarów, które gwiazda miałaby dostać za prawa do sprzedaży swoich płyt, wydawnictw DVD oraz gadżetów.

 • Dannii Minogue: Kariera ważniejsza

  ...34-letnia Dannii Minogue, młodsza siostra Kylie Minogue, po kilku nieudanych związkach chyba pogodziła się z tym, że nie znajdzie wymarzonego mężczyzny. Jej zdaniem jest to spowodowane faktem, iż dla niej ważniejsza jest kariera niż zdobycie męża.

 • Wielki przebój na pomoc Haiti

  ...m.in. Susan Boyle, Robbie Williams, Lady GaGa, Mika, Kylie Minogue, Michael Buble, Rod Stewart, Cheryl Cole, Leona Lewis, Take That, James Blunt i James Morrison. Ostatnio akces do akcji ogłosiły Mariah Carey i Miley Cyrus. "Mamy niesamowite wsparcie. To wspaniałe, jak wielu znakomitych wokalistów zmienia swoje kalendarze, by wziąć w tym udział. Właśnie dowiedziałem się, że tak zrobiła Mariah...