• Informacje na temat:

  kalendarz w na wspólnej

Artykuły na temat: kalendarz w na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Rozbiorą się do naga

  W serialu "Na Wspólnej" klimaty jak z filmu "Dziewczyny z kalendarza". Śmiały pomysł Weroniki, by zdobyć pieniądze na zakup mammobusu, wkroczy w ostatnią fazę. Będzie gorąco!

 • "Na Wspólnej": Wujek Samo Zło pije "bez loda"

  Ten fragment serialu "Na Wspólnej" od kilku dni hula po internecie. Nie wszyscy oglądają produkcję TVN-u, nietrudno więc, by umknął nam smaczny kawałek, w którym wujek Samo Zło odmawia Romanowi Hofferowi... "loda".

 • Wujek Samo Zło namiesza w "Na Wspólnej"

  ...przeciwstawić? A może jednak znajdzie lukę w swoim kalendarzu? Jedno jest pewne - jego fascynująca przygoda z Wujkiem Samo Zło dopiero się rozpoczyna! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij...

 • Afera po słowach Dykiel

  Obchody jubileuszu 10-lecia serialu "Na Wspólnej" zakłócone zostały przez wypowiedź Bożeny Dukiel, która podczas wizyty w programie "Dzień Dobry TVN" poskarżyła się: "TVN pożydził i nie wydał naszego kalendarza".

 • ​Marcelina - śpiewa i tańczy (nowa płyta "Koniec wakacji")

  ..."Koniec wakacji" - tak wynika z kalendarza i to głosi tytuł nowej płyty wydanej przez Marcelinę. Z pracy nad albumem, który nagrywała w domu znajomych w Szklarskiej Porębie, pamięta imprezy w pustym basenie. Tam odsłuchiwała pierwsze wersje utworów i tam oddawała się radosnemu tańcowi.

 • Kidman i von Trier: To już koniec?

  Wygląda na to, że obietnica, jaką Nicole Kidman ( "Godziny" ) złożyła reżyserowi Larsowi von Trierowi ( "Tańcząc w ciemnościach" ) podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes, nie zostanie dotrzymana. Aktorka przyrzekła tam, iż wystąpi w dwóch kontynuacjach "Dogville" - ich wspólnego dzieła, które zachwyciło canneńskich krytyków. Piękna Australijka ma bardzo napięty kalendarz występów.

 • PJ Harvey z Marianne Faithfull

  PJ Harvey i Marianne Faithfull, bez wątpienia dwie najbardziej charyzmatyczne wokalistki w historii brytyjskiej muzyki, od dawna planowały nagrać wspólnie kilka utworów. Z powodu braku czasu plany cały czas były odkładane. W końcu jednak obie panie znalazły w swoich kalendarzach miejsce dla tego projektu i rozpoczęły prace nad albumem.

 • Dorota Kolak: Taniec na motocyklu

  ...- Żeby mieć czas zamieszać w garze i się pogapić - to przepis Doroty Kolak na odpoczynek. Aktorka bardzo skrupulatnie, na czerwono, wpisuje w kalendarz urlop. - I po prostu staram się go pilnować - podkreśla.

 • Cichopek zaprosi cię na randkę

  W kalendarzu jeszcze zima, ale w telewizji już wiosna i czas premier. Przed nami seria spotkań ze starymi znajomymi z ulubionych seriali, ale i kilka nowalijek: randkowanie na ekranie, czyli "Gra wstępna" z Kasią Cichopek, to jedna z nich. Spodoba się, czy nie?

 • Festiwal w Opolu jednak się odbędzie. Jest porozumienie miasta i TVP

  Telewizja Polska oraz miasto Opole podpisały porozumienie w sprawie wspólnej organizacji 54. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. Impreza odbędzie się w dniach 15-17 września tego roku.

Zdjęcia na temat: kalendarz w na wspólnej
Dyskusje na temat: kalendarz w na wspólnej